Led far arıza h7

dosya1231

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba arkadaşlar,
Linkiteki ürünü astra k aracım için aldım, ürün şahane çok güzel aydınlatması var. aracımda mercekli far mevcut 10.400 lümen aydınlatması var
ancak arıza veriyor ve bi arkadaşım sayesinde aparat temin ettik bu da 1 dakika bile geçmeden akla hayale zarar feci bi şekilde ısınıyor bunu kullanmak düşünülemez bile
bu konu hakkında ne yapabiliriz nasıl bi aparat kullanabiliriz ?
ısınmasına kabulüm ama kabul edilebilir derecede olması gerek
yardımlarınızı bekliyorum.

https://tr.aliexpress.com/item/Yeni...32676884687.html?spm=2114.13010608.0.0.inwEa1

Mücooo1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Cvp: Led far arıza h7

Hocam bugün bende 200 liraya Monza marka xenon taktırdım. Sonra araç menüsünde sağ ve sol huzme arızalı ikazı verdi. ancak iki xenon farda yanmakta herhangi bi sorun yok. Işık seviyesinde de herhangi bi sorun yok. Elektrikçi bişey olmaz dedi ama güvenemiyorum şimdi. Çözüm ne onu da bilmiyorum :( aracım 2013 model astra j sport model.

RMDuman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Ben de Xenon Led taktırdım en ufak sorun yaşamadım.

Mücooo1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

RMDuman' Alıntı:
Ben de Xenon Led taktırdım  en ufak sorun yaşamadım.

ya benim derdim araç menüsünde "sağ/sol kısa huzme arızalı" yazını görmem. Önemsemem gerekiyor mu bu arıza yazısını başıma bi iş açarmı ondan korkuyorum  :huh:

RMDuman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Hocam bizim araçlar Yen'i nesiller, her yer sensörler ile kontrol ediliyor. Fazla voltaj ceker sıkıntı az ceker sıkıntı zaten bu sebeple o arıza ışığı yanmakta.
Sorun olmaz diyen kimseye de inanmam sen aracı üreten mühendisten daha iyi bilemezsin. O ışık yanmayacak, kime taktırmışsan bence git değiştir

Mücooo1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

RRMDuman' Alıntı:
Hocam bizim araçlar Yen'i nesiller, her yer sensörler ile kontrol ediliyor. Fazla voltaj ceker sıkıntı az ceker sıkıntı zaten bu sebeple o arıza ışığı yanmakta.
Sorun olmaz diyen kimseye de inanmam sen aracı üreten mühendisten daha iyi bilemezsin. O ışık yanmayacak, kime taktırmışsan bence git değiştir

1 yıl garantili dedi alırken garanti belgesinide doldurdu imzaladı. Bu sorunu söylediğimde değiştirmeyi veya iade etmeyi kabul edermi hocam? Şimdiden çok sağolun.