LEDPROCAR KAPI EŞİK ÇITASI FİYASKOSU !!! SAKIN ALMAYIN !!!

OKANCAANNN

Başkan
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Merhabalar, Facebook ve ara ara sayfalarda bir kaçtane link üzerinde satışı yapılan LEDLİ KAPI EŞİK ÇITASI olayı tam bir fiyaskodur. Bu aadamlar ANDA İHTİYAC VE TUKETİM MADDELERİ PAZARLAMA SAN.TİC.LTD.ŞTİ adında dolandırıcı bir firmadır. Daha önce araştırmadan siparişi vermiş bulundum, siparişin adresi iş yerim olduğu için burdaki arkadaşlar ödemeyi yapıp kargoyu teslim almışlar, çünkü hepimiz genellikle online alışverişi sevdiğimiz için bende yoğun olarak kullandığımdan dolayı sürekli gelen bir kargom olduğu için buda öyle birşey diye teslim almışlar. Bende açmış bulundum, kargo geri iade almıyor. Sorun değil giden 100tlmiz olsun, görürseniz, dikkatinizi çekerse bu olaya inanmayın. Konuyu araştırdım, ne Türkiye'de ne ÇİN'de kendinden pilli kapı eşik çıtasına raslamadım. Bağlantılı, aracın elektrik aksamına bağlanan ledliler mevcut ama henüz pilli olarak malesef yok.
Bu firmadan tarafınza kargo gelirse gelmeden geri iade edin merak edip açmayın bile,
Link burda kontrol edebilirsiniz, sundukları ürünle yolladıkları basit bir pleksi. 20-30tl değerinde.

https://aksesuarshop.club/

WhatsApp-Image-2020-10-22-at-11.03.40-1183ed0d542f29a36.jpg
WhatsApp-Image-2020-10-22-at-11.03.4051275da79e5dd146.jpg

• Beğen
Tepkiler: cagatay16 ve Cemil

Cemil

Yönetici
Başkan
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Geçmiş olsun...Gerçekten çok kötü görünüyor...Bence tüketici mahkemesine dava aç..Sunulan ve Sipariş edilen üründen farklı bir ürün gönderdikleri için..

• Beğen
Tepkiler: OKANCAANNN

OKANCAANNN

Başkan
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Geçmiş olsun...Gerçekten çok kötü görünüyor...Bence tüketici mahkemesine dava aç..Sunulan ve Sipariş edilen üründen farklı bir ürün gönderdikleri için..
Muhatap yok karşı tarafta, o yüzden uğraşmayacağım açıkcası. Ama en azından birilerine engel olalım almasınlar :LOL: :LOL: :LOL:

cenk artem

Kayıtlı Kullanıcı
38-Kayseri
Siteyi ziyaret et
geçmiş olsun diyorum. dürüst insanlarla karşılaşırız dilerim.

• Beğen

cagatay16

VIP Üye
16-Bursa
Siteyi ziyaret et
Geçmiş olsun bazen paradan çok yapılan muamele insana koyuyor ne yazık ki. Şikayet vara yazdınız mı? Araştıran diğer insanlarda görür almaz.

• Beğen

OKANCAANNN

Başkan
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Geçmiş olsun bazen paradan çok yapılan muamele insana koyuyor ne yazık ki. Şikayet vara yazdınız mı? Araştıran diğer insanlarda görür almaz.
Yazdım valla, devletimiz sağolsun online satışın önünü açtı ama ne yazıkki bir önem almadı. Bu tarz olaylar çok olur böyle giderse. Ki kargo firmalarına yıktılar herşeyi adamlara da bişey diyemiyoruz haklılar, sisteme bir iyileştirme birşey olmalı mutlaka

cagatay16

VIP Üye
16-Bursa
Siteyi ziyaret et
Yazdım valla, devletimiz sağolsun online satışın önünü açtı ama ne yazıkki bir önem almadı. Bu tarz olaylar çok olur böyle giderse. Ki kargo firmalarına yıktılar herşeyi adamlara da bişey diyemiyoruz haklılar, sisteme bir iyileştirme birşey olmalı mutlaka
Savcılıkla bir görüşün isterseniz instagramda böyle ilalnlarla dolu. Alan kişiler şikayette bulunmayınca küçük ücret diye kimse bişey yapamaz. İlanın ekran görüntüsüyle gelen ürünün farklı olduğu konusunda dolandırıcılıktan dava açılır haklarında.

Aslında bu reklam olaylarının en azından facebook instagram vs. gibi sitelerin denetleyip öyle yayınlamaları gerek. Suça ortak oluyorlar resmen.

06Berkay

Yönetici
Başkan
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
Çok geçmiş olsun Okan hocam, ben bu yüzden internet üzerinden aracıma pek malzeme getirtmeyi sevmiyorum.. Örnek vereceksem en son 2 sene önce Astra aracıma orijinal GM ön cam sileceklerini sipariş etmiştim (140 TL ücreti vardı) ancak gelen ürünün sadece kutusu GM idi, silecekler 15-20 liralık yan sanayilerden koyulmuş idi :)

• Beğen

Hasip

Yönetici
Genel Başkan
03-Afyonkarahisar
Siteyi ziyaret et
Geçmiş olsun Okan hocam, biz millet olarak dürüst ticaret yapmayı ne zaman öğreneceğiz çok merak ediyorum. Bu durumlarda hep aklıma Mehmet Akif'in "Dinleri var işlerimiz gibi, işleri var dinimiz gibi" sözü geliyor... Eğitim şart....