LLumar Hakkında

hakkinenk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: LLumar Hakkında

Benim filmler ilgili sorunum var. Geçen sene aracı teslim alır almaz 1 numara llumar film yaptırmıştım. 2 ay sonra camda filminde çizik oluşunca ve işçilikten kaynaklı baloncuklar olduğu için yaptırdığım llumar bayisine daha koyu tonlarda ATC35 serisi 2 numara koyulukta filmle yeniletmiştim. Atc35 takıldığından beri tam 12 ay oldu ve benim aracımda dışarıdan bakıldığında film olduğu belli olmuyor! İlk yaptırdığım zamanlarda tatlı bir koyuluk vardı camda ama şimdi sanki hiç film yapılmamış gibi rengi açıldı. Güneş ışığını kırıyor mu derseniz kırıyor ama görüntü olarak sanki filmsiz gibi aracım. Böyle bir şey başına gelen varmı?

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Orjinal lumar kullanmamislar sanki size benim aractakide ATC 35 serisi 2 yildir sorunsuz kullaniyorum 
Eger oyle bi problem varsa garantiden degistirmeleri lazim.

hakkinenk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

B֜LENT link' Alıntı:
Orjinal lumar kullanmamislar sanki size benim aractakide ATC 35 serisi 2 yildir sorunsuz kullaniyorum   
Eger oyle bi problem varsa garantiden degistirmeleri lazim.

Bülent Bey,

Filmleri Llumar kartonundan çıkarıp kesip uyguladılar. Anlaştığım adam, Llumar Merkez'in izmirdeki direkt uygulayıcısı idi. Hatta Bornovada Orkide yağ fabrikasının karşıısında LLumar tabelalı yerde yapıyorlar. Sahte olacağını zannetmiyorum. Bir sene sonra 2.kez götürürsem kavga ederim. Geçen seneki fotoğrafını bulabilirsem buraya yükleyeceğim, bir de şimdikini

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

hakkinenk link' Alıntı:
Bülent Bey,

Filmleri Llumar kartonundan çıkarıp kesip uyguladılar. Anlaştığım adam, Llumar Merkez'in izmirdeki direkt uygulayıcısı idi. Hatta Bornovada Orkide yağ fabrikasının karşıısında LLumar tabelalı yerde yapıyorlar. Sahte olacağını zannetmiyorum. Bir sene sonra 2.kez götürürsem kavga ederim. Geçen seneki fotoğrafını bulabilirsem buraya yükleyeceğim, bir de şimdikini
Bence sansinizi deneyin sonucta serviste yapilmis.
Garantisi var.

Tolga KARACA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Ben önceki araçlarıma llumar kullanmıştım çok kaliteliydi.

Astra ya hanımın itirazıyla yaptırmadım ama güneşte pişiyoruz şimdi.

hakkinenk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bugün sabah farkettim; sağ ön camda biri ince biri kalın yukarıdan aşağı çizik oluşmuş!

hakkinenk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

gunes gitti su saatte ve camlarimi tatli bir koyuluk aldi :) gunduz niye kararmiyor bu filmler? Dun filmsiz bir bmw ile yanyana dururken fark yok gibiydi. canim çok sıkılmıstı. simdi bu saatlerde tam istedigim koyulukta. ama bir camimfa cok ciddi cizik var:(

hakkinenk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Güneş varken camların rengi açılıyor. Bugün akşamüstü saat 7 'ye doğru çektiğim fotoğrafta sanki camlarda film yok gibi;

fdoe.jpg

Geçenlerde çektiğim, güneşin battıktan sonra havanın kararmaya başladığı zamandaki fotoğrafta aşağıda. Camlar belirgin şekilde koyulaşıyor.

o3kh.jpg

Aslında tam tersi olması gerekmiyor mu? Örneğin colormatik gözlüklerde güneşe çıkılınca koyulaşır. Ama benim atc35 llumar cam filmlerinde tam tersi oluyor

hakkinenk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Dün öğrendim ki benim filmler atc35 değilmiş. Güvenlik korumalı filmmiş. Ön kapı camında fitil çizilmesi oluşmuştu. Ücretsiz değiştirecekler.