Maraşa yolculuk

demir-korkmaz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar yorumlarınız için hepinize teşekkür ederim allaha şükür kazasız belasız maraşa geldik tavsiyem allah düşmanımı bile kayseri maraş güzergahına sokmasın kayseriden sonra yollar çok ama çok bozuk zifiri karanlık bu güzegahı kullanacak eşinize doslarınıza lütfen ulaştırın zeynel hocamızın tafsiyesi üzerine bu yolu kullanmıyacaktım malesef bazı nedenlerden dolayı kullanmak zorunda kaldım tekrar sizlerden ricam mecbur kalmadıkca allah rızası için bu yola ne olur girmesinler
Korkuttuydun bizi Yakup abi,yetişdiğine sevindik.

27 J 4811

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hocam da bende dedik abi :D dönüşte bizim güzergahı kullan bence kazasız belası vardın ya önemli olan bu abi...

zafzaf00

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
geçmiş olsun sağ salimde dönersiniz inşallah. evet kullandığınız yol bahsedilen kısım çok virajlı ve eğimli. bu aralar donda olabilir. dönüşte bu kısmı gündüze denk getirmeye bakın. biz istanbul maraş arasını kayseride mola verip geçmiştik. siz durmaksızın tek şöfir giderseniz aman dikkatli olun. yorulursanız hemen atın bi yere kendinizi. şimdiden herkesede iyi bayramlar. Allah kaza bela vermesin...

akduman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yakup abi çok geçmiş olsun abii..Bayramın mubarek olsun şimdidenn..

EGR

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar yorumlarınız için hepinize teşekkür ederim allaha şükür kazasız belasız maraşa geldik tavsiyem allah düşmanımı bile kayseri maraş güzergahına sokmasın kayseriden sonra yollar çok ama çok bozuk zifiri karanlık bu güzegahı kullanacak eşinize doslarınıza lütfen ulaştırın zeynel hocamızın tafsiyesi üzerine bu yolu kullanmıyacaktım malesef bazı nedenlerden dolayı kullanmak zorunda kaldım tekrar sizlerden ricam mecbur kalmadıkca allah rızası için bu yola ne olur girmesinler

Yakup abi kayseri maraş arası çok tehlikeli yoldur. İyi bilirim o yolları.