Marmaris Gezi Planı

tayfux

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
hocam Yenipazar Köşk Bozdoğan ve Nazilli de de Kısmet pide ünlüdür.. buralarda istediğiniz yerde yiyebilirsiniz. benim favorim Köşk de ki. ama üstüne tahinli pide yemeyi sakın unutmayın..

• Beğen
Tepkiler: mskirca

Hasip

Yönetici
Genel Başkan
03-Afyonkarahisar
Siteyi ziyaret et
hocam Yenipazar Köşk Bozdoğan ve Nazilli de de Kısmet pide ünlüdür.. buralarda istediğiniz yerde yiyebilirsiniz. benim favorim Köşk de ki. ama üstüne tahinli pide yemeyi sakın unutmayın..

Hocam benim ilçem Köşk, ben size yenipazarı gözüm kapalı öneriyorum :) Hatta Aydındayken karşılaşırsak sözüm olsun ben ısmarlayacağım hemde açık büfe :)

• Beğen
Tepkiler: tayfux ve mskirca

ilker2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
afyon yol üstü tabi orada ugrayan çok olur :) 5 sene afyonda ikamet ettim 20 yıl önce .biraz değişsede gene kaybolmuyorum. ama o kadar etcilik var kıyma dönerden öteye geçemediler.sucuğu fabrikasyona sokup ısıl işlemle batırdılar.millet şeker, diyet derken lokumda yemiyor.
aklımda kalan en iyi lezzetler postanenin yanındaki küçük dükkanlarda bir uykulukcu vardı.ambar yolu girişinde geceleri açan bir şişci seyyar vardı. birde tuz pazarının orada arada fırına bitişik bir esnaf lokantası vardı. bunlar için bile uğrayabilirim. yıllar sonra,

• Beğen
Tepkiler: mskirca ve Hasip

tayfux

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Hocam benim ilçem Köşk, ben size yenipazarı gözüm kapalı öneriyorum :) Hatta Aydındayken karşılaşırsak sözüm olsun ben ısmarlayacağım hemde açık büfe :)
Hasip hocam sözünü unutma geleceğim :))) Ben Nazilli ye geliyorum ailem orada zaten. 15 tatilde 10 gün oradaydım. yazları da Didim deyiz. haberleşelim..

Yenipazar için de ben de çok gidiyordum ama son gittiğimde resmen kazıkladılar e tadını hiç beğenmedim. artık Bozdoğan- mikado pide , Nazilli- kısmet pide , Köşk - Güç Oğlu pide favorilerim :)

HOCAM MESELA BU MEYVELİ TAHİNLİ PİDE :) BİDE BUNUN KURUYEMİŞLİSİ VAR... EFSANE :)

20170824_203024.jpg

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: mskirca ve Hasip

Hasip

Yönetici
Genel Başkan
03-Afyonkarahisar
Siteyi ziyaret et
Tatil planı yapamadım henüz aydına geldiğimde görüşelim sözüm söz hocam :)

b.arat

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar yeni kategorimiz hayırlı olsun :)

Tatil sezonlarında veya öncesinde tatil planı yaparken çok işe yarayan hatta hayat kurtaran bilgiler ve tavsiyeler olabiliyor :cool:
Opel Forumda da bu bilgileri opelci dostlarımızda paylaşmak güzel olacaktır.

Ben 2017 yaz tatilimde kendime çizdiğim rotayı ve planı sizinle paylaşıyorum. Marmaris ve plajları hakkında daha fazla bilgi edinmek isteyenler soru yöneltebilirler ;)

Ekli dosyayı görüntüle 1135
Bu güzergahta nerede kalınır? Otel, pansiyon önerileriniz var mi?

Ergun U.

Kayıtlı Kullanıcı
16-Bursa
Siteyi ziyaret et
Hasip hocam sözünü unutma geleceğim :))) Ben Nazilli ye geliyorum ailem orada zaten. 15 tatilde 10 gün oradaydım. yazları da Didim deyiz. haberleşelim..

Yenipazar için de ben de çok gidiyordum ama son gittiğimde resmen kazıkladılar e tadını hiç beğenmedim. artık Bozdoğan- mikado pide , Nazilli- kısmet pide , Köşk - Güç Oğlu pide favorilerim :)

HOCAM MESELA BU MEYVELİ TAHİNLİ PİDE :) BİDE BUNUN KURUYEMİŞLİSİ VAR... EFSANE :)

Ekli dosyayı görüntüle 1157
Düz duvara tırmandırır bu 😂

Furkan semiz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Antalya dönüşü Denizli Pamukkale ye geldim Denizli’nin tandırı meşhurmuş en kısa zamanda tadacam 😂😂😂

mskirca

VIP Üye
10-Balıkesir
Siteyi ziyaret et
Bu güzergahta nerede kalınır? Otel, pansiyon önerileriniz var mi?
Tam olarak nereyi soruyorsunuz? Fethiye ve Marmaris'te otel önerebilirim..

Hasip

Yönetici
Genel Başkan
03-Afyonkarahisar
Siteyi ziyaret et
@tayfux hocam Aydina geldim sen nerelerdesin :)