marspiyel(vectra)

Berat

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar aracıma marşpiyel arıyorum.Işıklı ya da ışıksız farketmez.Geçen gün bi golf de görmüştüm.Çok sade ve bir o kadar da kibar duruyordu.Mavi bir ışık veriyodu.Görünce bittim zatenn...Hemen gördüğüm ilk dükkana girip sordum.Sadece krom olanı varmış ve 50 ytl istedi.Fkat ben fiyatları bilmediğimden almadan çıktım(/biraz tuzlu geldi bana).Yardımcı olursannız sewinirim.Elinde olupda satmak isteyen arkadaşlara duyurulurr:D Bu arada 2 adet istiyorum sadece arkalara gerek yok bence.

letitout

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
beratcım fiyat iyi gibiymiş fakat krom olmaz senın arabaya cok sırıtır,bu arada zaten marşpiyerin arkaları olmaz.
fiber işcilik denesen aynısını yapdırabilirsin istediğin her sekli yapabilirler ücrettede anlasaırsın için cok rahat olur.
benım arabaya ben 307 için yapılmış bi body düşünmüşdüm.inanılmaz bişeydi vectraya uygulamıslar aklın durur süper olmus. sem tunıng mustafa war konuyu biliyor.

coleman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bence berat marpiyer değil senin degidin.su kapı içlerine takılan eşikliklerden bahsediyosun .yanlışsam kusara bakma ben öyle anladım .ışıklı marsbiyer olmaz cünkü.bence çifti 50 ise fena fiyat değil genelde o civarda fiyatları

Berat

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bence berat marpiyer değil senin degidin.su kapı içlerine takılan eşikliklerden bahsediyosun .yanlışsam kusara bakma ben öyle anladım .ışıklı marsbiyer olmaz cünkü.bence çifti 50 ise fena fiyat değil genelde o civarda fiyatları
evet hocam o dediğin işte.Kapıyı açınca görünüyo.Ama krom olur bnm arabaya kanımca:D

letitout

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
haha :D
berat napdın sen ya benıde heycanlandırdın fiber miber ucduk gittik.

Berat

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
abi kendimi yanlış ifade etmekte üstüme yokturrr...Ama çok uykum var ondandırr:)

leon_52

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
beyler bende yaptırmak istiyorum marşpiyer benim vectra cdx var 97 model nasıl sizdce yakışırmı rengide nova siyahı kaça mall olur ve kredi kartı geçermi böle işlere ben anlamam fazla ondan sordum :D