Merhaba

M.Duman

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar Ankara'dan Merhaba,
2013 Astra J 1.4 T Sport AC kullanıcısıyım aracımın ilk sahibiyim. K Kasa çok hoşuma gidiyor veya o paralara başka araba mı alsam diye bir süredir düşünüyorum, 4 yıldır bu aracı kullanmaktayım daha sıkıntı yaşamadım KM'de 52.000 de Bakımlarını günü gelmeden yaptırdım her zaman, yoksa hiç rahatımı bozmasam mı :D

Hasip

Yönetici
Genel Başkan
03-Afyonkarahisar
Siteyi ziyaret et
Aramiza hoşgeldiniz. Ben sedan versiyonu bekliyorum :) bence sizde bekleyin.

• Beğen
Tepkiler: M.Duman

M.Duman

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
Yaza kadar devam, piyasa takibindeyim :)

husooz

Yönetici
Başkan
26-Eskişehir
Siteyi ziyaret et
Hoşgeldiniz Forumumuza.. .

Aman diyeyim elinizdekine sahip olun.. :) Ben bir sattım, şimdi benzer temizlikte araç bulamıyorum... :)

Allah gönlünüze göre versin ...

AstraJ2016

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hiç hesapta yokken astra sedan aldım.
Yaklaşık 5 6 aydır sedan araç bakıyordum.
Uzunca bir süre corolla baktım test sürüş yapar yapmaz vazgeçtim.Daha önceki arabam VW olduğundan mıdır nedir corolla bana konforsuz ve hantal geldi.Bilmiyorum belki öyle bir araç değildir.(1.6 benzinli)
Daha sonra oktavia baktım pahalı gelince rapid e yöneldim test sürüşü olumlu izlenim bıraktı fakat bütçe denkleşmeyince vazgeçtim.
Sonra kısa bir araştırmayla 3 gün içinde karar verip Astra J Sedan 1.6 CDTİ 136hp sport 2016 model aldım ve iyiki almışım.Allah herkese hayırlısı nasip etsin.

husooz

Yönetici
Başkan
26-Eskişehir
Siteyi ziyaret et
Uzunca bir süre corolla baktım test sürüş yapar yapmaz vazgeçtim.Daha önceki arabam VW olduğundan mıdır nedir corolla bana konforsuz ve hantal geldi.Bilmiyorum belki öyle bir araç değildir.(1.6 benzinli)
Daha sonra oktavia baktım pahalı gelince rapid e yöneldim test sürüşü olumlu izlenim bıraktı fakat bütçe denkleşmeyince vazgeçtim.
Sonra kısa bir araştırmayla 3 gün içinde karar verip Astra J Sedan 1.6 CDTİ 136hp sport 2016 model aldım ve iyiki almışım.Allah herkese hayırlısı nasip etsin.
Hayırlı uğurlu olsun, Güzel günlere kullanmanız dileği ile.. Forumumuza Hoşgeldiniz.

• Beğen
Tepkiler: AstraJ2016

AstraJ2016

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Teşekkürler.Sağolun

Hasip

Yönetici
Genel Başkan
03-Afyonkarahisar
Siteyi ziyaret et

Hayırlı olsun aracınızı güle güle kullanın.