Motor yağı acil

mehmetay6

Kayıtlı Kullanıcı
01-Adana
Siteyi ziyaret et
Merhaba arkadaşlar. Aracın motor yağını değiştireceğim. Opel corsa 1.2 2009. Adana da yaşıyorum sıcak bölgede. 5w40 kullanmayı düşünüyorum sıcak olunca. Markada kararsız kaldım hadi yağ önerilerinizi bekliyorum 4 litrelik 5w40 alcam. Marka önerin tecrübesi olanlar. Şimdiden teşekkürler

Kaan.

Teknik Destek Ekibi
27-Gaziantep
Siteyi ziyaret et
Merhaba arkadaşlar. Aracın motor yağını değiştireceğim. Opel corsa 1.2 2009. Adana da yaşıyorum sıcak bölgede. 5w40 kullanmayı düşünüyorum sıcak olunca. Markada kararsız kaldım hadi yağ önerilerinizi bekliyorum 4 litrelik 5w40 alcam. Marka önerin tecrübesi olanlar. Şimdiden teşekkürler
Motul yada luiqi moil dışında tavsiye etmem opel motorlarına

mehmetay6

Kayıtlı Kullanıcı
01-Adana
Siteyi ziyaret et
Motul yada luiqi moil dışında tavsiye etmem opel motorlarına
Liqui düşünüyordum ben de. İnternetten alayım diyorum da yanlış bir yağ alırım fln diye tırstım. 5w30 alacağım yaza doğru da adana da olduğum için yaz döneminde 5w40 alayım diyorum nasıl olur sizce ?

• Beğen
Tepkiler: Kaan.

bhtyr

Kayıtlı Kullanıcı
38-Kayseri
Siteyi ziyaret et
Motul yada luiqi moil dışında tavsiye etmem opel motorların

Kaan bey merhaba
Siz orijinal yağı neden tercih etmiyorsunuz

fiyatlara baktım şimdi gm orijinal yağların fiyatları daha uygun 5lt 110 TL gibi mobil castrol motul felan 2 katı fiyatlarda aceba çakmamı diye şüphelendim şimdi :)

bhtyr

Kayıtlı Kullanıcı
38-Kayseri
Siteyi ziyaret et
Liqui düşünüyordum ben de. İnternetten alayım diyorum da yanlış bir yağ alırım fln diye tırstım. 5w30 alacağım yaza doğru da adana da olduğum için yaz döneminde 5w40 alayım diyorum nasıl olur sizce ?
Sitesinde yağ seçici var istediği bilgileri girince çıkıyor hangi yağın uygun olduğu

• Beğen

cagatay16

VIP Üye
16-Bursa
Siteyi ziyaret et
Kaan bey merhaba
Siz orijinal yağı neden tercih etmiyorsunuz

fiyatlara baktım şimdi gm orijinal yağların fiyatları daha uygun 5lt 110 TL gibi mobil castrol motul felan 2 katı fiyatlarda aceba çakmamı diye şüphelendim şimdi :)
gmnin orjinal ülkemiz üretimi petrl ofisinindir. Almanya dolümü neresi yapıyor bilmiyrum. Castrol bursadda dlum yapıyor bp ile aynı yağdır. Castrolde araçlarad çamurlaşma olduğu söyleniyor o yüzden ben hiç kullanmadım. Ama motosikletlerimde kullandım ve bu sorunu yaşmadım castrolde. Önceleri 0w40 mobil 1 esp 3 yada 4 değişimdir 5w40 mtul x-cess kullanıyorum.

• Beğen
Tepkiler: Kaan. ve bhtyr

cagatay16

VIP Üye
16-Bursa
Siteyi ziyaret et
4600 daha yi olabilir sanayide rakam verirken ürünlere daha iyi rünleri kodu daha büyüktür hiç inceemedim ama

• Beğen

mehmetay6

Kayıtlı Kullanıcı
01-Adana
Siteyi ziyaret et
  • Beğen

Astr

Kayıtlı Kullanıcı
07-Antalya
Siteyi ziyaret et
Kalabalık olmasın diye yeni konu açmak istemedim ben de aracımı 3 ay önce aldım , daha yağ degistirmedim vakti geldi ama yanlış bir şey yaptirmayayim diye sorayım ; Opel Astra h 1.3 CDTI hb araç