motosiklet nin hiç suçu yok sanki

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Bir çok haber haber kanalların da bir haber vardı. Haber de trafik de tartışma ve sonrasın da motorcunun diğer kişiyi takip ediyor ve site önünde tekrar diğer kişiyi çeviriyor ve belinde olan kuru sıkıcı çekiyor işin diğer kısmı ise karşısında olan kişinin emniyet müdürü olması idi siyahı gören müdür oda beylik sihanı çekip motorcuyu vurdu. İşin garip kısmı zaten burada bir çok medya müdürü katil zanlısı diye lanse etmesi arkadaş peki kendini trafik içinde belinde kuru sıkı ile sen gez birde karşına çıkan kişiye çek zaten ülke ortada peki polis ne yapacak idi kendine silah çeken adama çiçek mi verecek idi?

winner

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kafasına boynuna artık neresine sıktıysa biraz daha aşağıya sıkaymış iyimiş...en azından adam yaşardı muhtemelen...
benim garibime giden emniyet müdür yardımcısının görüntülerde silahını ateşleme şekli... adamın sanki acemi gibimi desem yada tırsmış gibimi desem bilemedim silahını ateşleme biçimi... emniyet müdür yardımcısı oluncaya kadar yıllardır göbek büyütmüş maşallah...ama sanki biraz silah kullanma becerisinden kaybetmiş gibi...

kayıboyu11

Kayıtlı Kullanıcı
26-Eskişehir
Siteyi ziyaret et
Dikkatlice izlerseniz motorsikletli merhum motordan iner inmez silahını dolduruyor her an atışa hazır. Müdür önce silahını şahsın boynuna doğrultuyor hamle yaparsan vururum diyor muhtemelen. Burda şahıs sağ yan tarafta tutttuğu silahı yere bıraksa bişey yok ama hangi akla hizmetse silahını doğrultuyor bundan sonra kim olsa basar tetiğe. Tekrar dikkatli izleyin ikinci hamlesinden sonra vuruluyor muhtemelen ilk atışta ondan geliyor. Talihsiz olaylar zinciri sonuçta genç bir insan hayatını kaybediyor bir hiç uğruna.
Ayrıca detaylı kamera görüntüleri balistik incelemeler ve tanık ifadeleri bir arada olmadan yapılan tüm yorumlar havada kalır. Üzücü bir olay her iki taraf içinde

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Ölen gence hem acıyorum hem müstahak diyorum. Olay olmuş bitmiş, ortalık yatışmış, sen kalk beline silahı (kuru sıkı da olsa fark etmez) sok adamın oturduğu yere baskına git, belinden silahı çıkar, havalı havalı silaha mermi sür, karşındakileri, tehdit et. Bir delikanlı eline silah alınca mı erkek olmuş oluyor. Bu ne komplekstir ya. Aynı durum bizim başımıza gelse ne yaparız? Gecenin karanlığında psikopatın bir burnunuza silah dayadığında "bir dakika dur bakalım kardeşim, silahını inceleyeceğim, kuru sıkı mı değil mi ona bakacağım" mı diyeceğiz, yoksa kendimizi savunmak için Allah ne verdiyse adama dalacakmıyız?
Bu tür psikopatların, aşağılık kompleksine sahip kişilerin sonu genelde hep aynı oluyor, işin üzücü tarafı kendileri çukuru boylarken masum birilerinin canları da yanıyor :(

İşte buna benzer bir olay daha; http://www.turknostalji.com/haber/deniz-ugurun-esi-komsusu-tarafindan-olduruldu-409.html

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ilk olay nedir ne değildir bilmem ama salakmış tek kelime ile.
polis lojmanına geliyorsun kuru sıkı bilmem ne . gecenin karanlığında kim olsa kuru sıkı veya boncuk tabancası olduğunu kavrayamaz. bi sıkıntınmı oldu git savcıya polise şikayette bulun. eceline susamak bu olsa gerek. emniyet müdürüde çıkar yakında. nefsi müdafaya girer.
dayım akıllısıda bu havalı tabancalardan almış çelik boncuk atıyo. arkadaşına vermiş. sahilde arabanın biri sıkıştırmıs bu akıllıda çekiyo silahı namussuz gerçek gibi birde. adam korkudan kaza yapıyormuş. dedim adamda gerçeği olsa oda çekse ne b.k yiycektin ses yok. can tatlı korkan fare kediyi alt eder misali. ailesine yazık ölen çocuğun onları mahvetti...

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Olacağı buydu polis tahliye edildi. Medya ne yazacak? Çok merak ediyorum.

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Olacağı buydu polis tahliye edildi. Medya ne yazacak? Çok merak ediyorum.

Paralelci :maden:

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Ve bugün bu konuda karar verildi ve polis nevsi müdafaa olarak oy çoğunluğu ile verildi. Şahsen ben bu kararın olacağını tahmin ediyordum.