Muğla için usta/servie tavsiyesi?

b.arat

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Mugla yolunda aracim anahtarli esp uyarisi, motor ışığı ve kayan arac:) isigi yakti. Kendi ustam atesleme sorunu oldugunu soyledi telefonda. Mugla da guvenilir usta/ ozel servis tavsiyesine acil ihtiyacim var. Tesekkurler.

Hasip

Yönetici
Genel Başkan
03-Afyonkarahisar
Siteyi ziyaret et
Mugla yolunda aracim anahtarli esp uyarisi, motor ışığı ve kayan arac:) isigi yakti. Kendi ustam atesleme sorunu oldugunu soyledi telefonda. Mugla da guvenilir usta/ ozel servis tavsiyesine acil ihtiyacim var. Tesekkurler.

Hocam nasıl oldu çözebildiniz mi ? Geçmiş olsun keşke tanıdığımız olsaydı oralarda.

b.arat

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Tesekkur ederim Hasip hocam. Sorun bobinden kaynaklaniyormus. Fırsatçı bir usta maharetiyle bobin+bujiler toplamda 700 tl ye çözüldü. Neyse ki yola devam edebildik. Allah hepimizi büyük kaza ve belalardan korusun diyelim...

Hasip

Yönetici
Genel Başkan
03-Afyonkarahisar
Siteyi ziyaret et
Bujiler iridyummu hocam resmen usta krizi fırsata çevirmiş 700 nedir :(

• Beğen
Tepkiler: b.arat

b.arat

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kusura bakmayın. Tatilde olunca foruma girmeye fırsat bulamıyorum. Normal gm buji... Oyle oldu maalesef. Ulke olarak bu haldeyiz dönüp dönüp birbirimizi kazikliyoruz. Kendini sokan akrep misali... Bir türlü ahlaktan ödün vermeyen erdem sahibi insanlar yetistirmiyoruz. Kiymetli ustamiz bizi arabada coluk cocuk yakalayinca affetmedi. Rezervasyonumuz yanmasin, aile sicaklarda kalmasin diye bile bile lades olduk. Tabi hakkimi helal etmiyorum. Buraya da yazmaktan imtina etmeyecegim ki yolu Muğla ya dusen arkadaslar bu ustadan sakinsin diye... Aman ha zor zamaninizda yakalanmayin! Baska ozel servisler de varmış da biz buna denk geldik. Can sağlığı olsun...

Moderatörün son düzenlenenleri:

mehmet_48

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
keşke bu yazdıklarınızı daha önce görüp sizlere yardımcı olabilseydim. neyse bundan sonra muğla tarafında sorunu olan arkadaşlara yardımcı olmaya çalışırım.

MylvlDifferent

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hocam malesef muğla her anlamda fırsatçı ve kazıkçı bir il ustanın iyisi de pahalı kötüsü de pahalı .

mehmet_48

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hocam malesef muğla her anlamda fırsatçı ve kazıkçı bir il ustanın iyisi de pahalı kötüsü de pahalı .
ben muğla merkezdeyim ekin oto özel servisle çalışıyorum ustalarımdan ve servisten gayet memnunum. ben yolda kalan arkadaş falan olursa yardımcı olurum diye yazmıştım.

muglasemih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kime gitmiştiniz?