Multimedya

Faruk38

Kayıtlı Kullanıcı
38-Kayseri
Siteyi ziyaret et
Çok teşekkür ediyorum adınlattığınız için. Bilmediğim bir konu olduğu için mutlaka birbilen'e danışmak gerekiyor. Ben Kayseri'de bu işi yapan iki iş yeri üzerinden taktırmak istiyorum. Birisi CARNAVİ 2GB/32 GB - 4 çekirdek (7500 TL), Diğeri DARWILL 4 GB/64 GB (9500 Tl) 8 çekirdek. Size ve diğer arkadaşlara yük oluyorum biliyorum ama, hoşgörünüze sığınarak, hangisini tercih etmem konusunda bir fikir verir misiniz Zahmet olmazsa. Şimdiden teşekkür ederim.

Hasip

Yönetici
Genel Başkan
03-Afyonkarahisar
Siteyi ziyaret et
Mustafa bey öncelikle bu iki ürün için Türkiye'de distribütör varmı ve yaşadığınız şehirde bu cihaz için kurulum yapan yerden herhangi bir arıza durumunda tamiratını yaptırabilecekmisiniz. Bu hususlara dikkat ederek ürün tercihi yapabilirsiniz. Uzun zamandır navigasyon ve multimedya sistemleri ile ilgilenmiyorum ancak Carnavi markasını duymuştum, diğer markayı ilk defa duyuyorum.

• Beğen
Tepkiler: Faruk38

Faruk38

Kayıtlı Kullanıcı
38-Kayseri
Siteyi ziyaret et
Teşekkür ederim Hasip Bey, Her iki firmada sattıkları markaların aynı zamanda teknik servisleri olduğunu söylüyorlar, distribütörün olduğunu söylüyor. Hatta Darwill markası ile ilgili satıcı bana başka bir müşterinin Garanti belgesini gösterdi. Sanıyorum navigold

IMG-20231014-WA0001913a9bf260a6d8a7.jpeg

'un Bir alt ürünü gibi görünüyor. Açıklama ve uyarılarınız için çok teşekkür ediyorum eksik olmayın. İyi ki varsınız. İyi akşamlar.

• Beğen
Tepkiler: Hasip