Navimaster Seste Cızırtı Ve Motor Sesi Sorunu

okannacar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2012 Makyajlı kasa astra j aracıma serviste navimaster sistem takıldı seste aux girişinde özellikle parazit ve motor sesi alıyorum , araçı aldığım bayi beni navimaster yetkili servise yolladı ancak serviste sorunu ne yazıkki çözemedi sorun neyden kaynaklanmış olabilir , farlarımı kapattığımda sorun ortadan kalkıyor yardımlarınızı bekliyorum bu sorun haricinde cihazımdan memnunum

gfb19871

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Navimaster Seste Cızırtı Ve Motor Sesi Sorunu

Bende hiç böyle bir sorun olmadı . Ancak değişik sorunlardan dolayı cihazım 2 kez değişti.Serkan bey bu konuda çok yardımcı oluyor.Bir irtibata geçin derim.

Serkan AKSEHIRLI - serkan@navimaster.net

okannacar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

İlginiz için öncelikle teşekkür ederim ... Dün servisteydi araç ne yazık ki çözüm bulamadılar , 2012 makyajlı astra j cosmo aracım başka cihazda taktılar ama olmadı , sizin aracınız hangi model.

R

ryanwilliams

Bilgi Girilmemiş

Navimaster i bilmiyorum ama bende cyclone var dediginiz problemler cosmo modellerde var afl farlar acikkengeliyor o sesler bi aparat bekliyorlar o gelince kesilicek diyolar

gfb19871

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bende 2012 Makyajsız kasa 1,4 Sport var . Afl Fardan kaynaklı böyle bir sorun olduğunu duymuştum.Madem öyle bir sıkıntı var neden satıyorlar anlamış değilim.Aracı 0 alırken mi taktırdınız ?

okannacar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Sıfırken taktırdım bilseydim hiç buluşmazdım , diğer marka cihazlar da oluyormuş sanırım bu sorun , dün aktepe sound ile telefonda görüştüm onlar hallederiz falan dediler ama bu sorun kronik gibi gelmeye başladı bana , resmen arabadan soğutacaklar beni 3. kez sökülecek sıfır araba boş yere DVD800 Cihaz takılmaz mı Astra ya ?

GNSpower

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et

Orjinal navigasyonlar arabaya özel olarak sadece üretim esnasında takılıyor diye biliyorum ama herşey mümkün olabilir. Ancak sıradan bir servisin yapabileceğini sanmıyorum.

okannacar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ARKADAşLAR SORUNUMU NAVİMASTER C֖ZEMİYOR VE ADETA BENİ SALLIYORLAR BUG֜N ARACI TAKTIRDIğIM SERVİSE YETKİLİ BİRİNİ YOLLAYIP C֖ZCEKLERDİ HESAPTA AMA GELMEDİ BUNUN ֜ZERİNE ARADIK ( HAFTA İÖ‡İ SORUNU KENDİ YERLERİNDE ONAYLAMALARINA RAğMEN ) TELEFONDA BİZDE B֖YLE BİR SORUN YOK BİZİM CIHAZIMIZDA DEMEYE BAşLADIKLARINDA şOK OLDUM VE İNANILMAZ SİNERLENDİM HAFTA İÖ‡İ COSMO ARAևLARDA B֖YLR BİR SORUN OLDUğUNU KABUL ETMELERİNE RAğMEN İNKAR ETTİLER RİCA MİNNET MONTAJ ELEMANINI YOLLADILAR SORUNU MONTAJ ELEMANIDA  DOğRULADI PAZARTESİ YURTDIşINA MAİL ATIP YAZILIM G֜NCELLEMESİ İSTEYİP ֖N֜M֜ZDEKİ HAFTA İÖ‡İ SORUNU և֖ZECEKLERMİş BU KADAR YALAN DOLAN OLMAZ CİHAZ K֖T֜ DEMİYORUM AMA COSMO ARAևTA SORUN ևIKARIYORR İADE ALMAMAK İևİN HERşEYİ YAPIYORLAR SIFIR ARAև 4. KEZ NAVİMASTER Y֜Z֜NDEN S֖K֜L֜YORR AYIP BİLE BİLE SORUNLU CİHAZI SATIYORLAR COSMO OLMAYAN MODELLERDE SORUN YOK AMA COSMOLARDA CİHAZ BEş PARA ETMEZ , YARDIMLARINIZI BEKLİYORUM NE YAPMALI NASIL BİR YOL İZLEMELİYİMMMMM

gorkemtekin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Aynı sorun bendede var cosmo Araçlarda daha doğrusu afl far olan araçlarda hangi cihaz olursa olsun bu paraziti yapıor güncelleme ile falan çözüleceğini bende zannetmiyorum bende de Cyclone var aynı sorun çözülemiyor müzik dinlerken aracın kendi USB girişinden dinliyorum herhangi bi zırıltı yapmıyor çözümü böyle buldum.

okannacar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Necvox sanirim sorunu cözmüzz nden sorun olan cihazlari takarlar anlamak mumkun degil ,