navix cihaz video izleme sorunu

else82

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Mrb arkadaslar  navix cihazda video bir turlu izleyemiyorum.youtube den klip  indirdim. Format factory programi ile 800x480 formatina cevirdim hangi formati (avi. Mpeg, mp4 ) denediysem cihaz desteklemiyor diye uyari verdi. Benmi yanlislik yapiyorum yoksa cihazdami sorun anlamadim.  Mustafa bey ve diger navix alan kullansn arkadaslardan yardimci olursa sevinirim.

mucahitduran

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
Ynt: navix cihaz video izleme sorunu

else82 link' Alıntı:
Mrb arkadaslar  navix cihazda video bir turlu izleyemiyorum.youtube den klip  indirdim. Format factory programi ile 800x480 formatina cevirdim hangi formati (avi. Mpeg, mp4 ) denediysem cihaz desteklemiyor diye uyari verdi. Benmi yanlislik yapiyorum yoksa cihazdami sorun anlamadim.  Mustafa bey ve diger navix alan kullansn arkadaslardan yardimci olursa sevinirim.

Cihazınız hayırlı olsun hocam. Navix'te video formatı biraz sıkıntılı gibi. Aynı cihazdan forumda hosta nickli Volkan kardeşimiz de taktırdı. Konuyu görünce uygun formatı yazacaktır.

Sent from my iPhone using Tapatalk

else82

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

mucahitduran link' Alıntı:
Cihazınız hayırlı olsun hocam. Navix'te video formatı biraz sıkıntılı gibi. Aynı cihazdan forumda hosta nickli Volkan kardeşimiz de taktırdı. Konuyu görünce uygun formatı yazacaktır.

tesekkürler.

budoka

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

800 x 480 göstermemesi normal... bende cyclone var bendede göstermiyor.... tam hatırlamıyorum ama 800 x 500 veya 820 x 480 gibi bi değer varsa onunla hazırlayın videoları sorun çıkmaz.... kolay gelsin

hosta1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Diğer konularda da bahsettim benim şimdilik buluduğum en kaliteli format 480X360 daha iyilerini çalıştırmadı. Daha iyisini bulan varsa bana da haber versin  ;)

mucahitduran

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com

hosta link' Alıntı:
Diğer konularda da bahsettim benim şimdilik buluduğum en kaliteli format 480X360 daha iyilerini çalıştırmadı. Daha iyisini bulan varsa bana da haber versin  ;)

Uuu :D

SULEYMANHOCA1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

navix kullanan arkadaşlar ses kalitesi nasıl??

else82

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Merhaba arkadaslar arastirmalarim sonucunda 720x480 mpg,720x576 mpg, 720x576 avi ve 720x480 avi formatindaki dosyalari cihaz oynatmaktadir. Format factory programi ile ekran genisligi 16.9 secilirse ekranin tamamini kapsamaktadir.

SULEYMANHOCA1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

else82 link' Alıntı:
Merhaba arkadaslar arastirmalarim sonucunda 720x480 mpg,720x576 mpg, 720x576 avi ve 720x480 avi formatindaki dosyalari cihaz oynatmaktadir. Format factory programi ile ekran genisligi 16.9 secilirse ekranin tamamini kapsamaktadir.

thnxx