Necvox Dvn-A 1033 Android Cihaz İncelemesi

utkusafak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba yeni aldığım araca Dvn A1033 android edition taktılar. TV ikonu media bölgesinde çıkmıyor. Opel servisine götürdüm. yeni yazılımda Tv yi çekmediği için kaldırdılar dedi.Doğrumu dur? doğru değilse ne yapmak gerekiyor. teşekkürler.

ikra71

VIP Üye
18-Çankırı
Siteyi ziyaret et
Bir soruda benden olsun. Astra j için konuşacak olursak; Bu tür cihazları aracımıza montajını yaptıktan sonra cihazı araca tanıtıyormuyuz, Örneğin bir tünele girdiğimiz zaman otomatik far sensörleri devreye giriyor ve farlar yanarken gece göz almaması için ekran ışığında kararma oluyor. Sonradan monte ettiğimiz ekranlarda kararıyormu. Yada direksiyon üzerindeki veya müzikçaların kendi düğmelerinde herhangibir fonksiyon kaybı meydana geliyormu.

Hasip

Yönetici
Genel Başkan
03-Afyonkarahisar
Siteyi ziyaret et
Bir soruda benden olsun. Astra j için konuşacak olursak; Bu tür cihazları aracımıza montajını yaptıktan sonra cihazı araca tanıtıyormuyuz, Örneğin bir tünele girdiğimiz zaman otomatik far sensörleri devreye giriyor ve farlar yanarken gece göz almaması için ekran ışığında kararma oluyor. Sonradan monte ettiğimiz ekranlarda kararıyormu. Yada direksiyon üzerindeki veya müzikçaların kendi düğmelerinde herhangibir fonksiyon kaybı meydana geliyormu.

Hocam biliyorsunuz bunlar oem ürünler bu nedenle birçok özelliği yapmaya çalışıyorlar. Söylediğiniz senaryo benim aracımda olmuyor hatta ben gece yolculuk yaparken navigasyonu açıyorum igo saate göre kendisini karartabiliyor. Necvox ürünlerde ışıklar kısıldığında multimedyanın parlaklığı azalıyor diye okuduğum hatırlıyorum sanki.

stonak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2017 astra j aldım Ankara opan dan ve Necvox ' un yeni android cihazı olan Dvn - A 1033 taktırdım
bir kaç problem var
1- navigasyon her açtığımda olmasada 2-3 açmada bir kurulum yaptırıyor( dil ayarı , ölçü ayarları vs.)
2-televizyon hiçbir kanalı bulmuyor
3- Menülerden DVR ı seçtiğimizde bağlı cihaz yok diye uyarı veriyor. Dışardan normal dvr kamera alıp aracın ön tarafındaki kamera yerine taksam( plakanın hemen solundaki yere) görüntüyü ekranımda görebilirmiyim.

Hasip

Yönetici
Genel Başkan
03-Afyonkarahisar
Siteyi ziyaret et
Öncelikle aramıza hoşgeldiniz hocam. Bildiğim kadarıyla sorularınıza yanıt vereyim.
  1. Yazılımsal bir sorundur, Necvox ile irtibata geçmekte fayda bulunmaktadır.
  2. Bu hepimizin genel sorunu, evlerin üzerinde bile eski tip analog antenlerin kalmadığı bir dünyada bizler malesef analog anten ile yayın seyretmeye çalışıyoruz ve seyredemiyoruz :) Arada bi trt yayını görebilirsiniz vericiye birebir görüşünüzün olduğu yerlerde.
  3. Denemek lazım Necvoxa sormak lazım diye düşünüyorum.

u.uçar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2017 astra j aldım Ankara opan dan ve Necvox ' un yeni android cihazı olan Dvn - A 1033 taktırdım
bir kaç problem var.

3- Menülerden DVR ı seçtiğimizde bağlı cihaz yok diye uyarı veriyor. Dışardan normal dvr kamera alıp aracın ön tarafındaki kamera yerine taksam( plakanın hemen solundaki yere) görüntüyü ekranımda görebilirmiyim.

Foruma hoşgeldiniz, diğer maddeleri Hasip bey cevaplamış. son maddeye gelirsek benim bildiğim, cihazdaki DVR bölümünden ön cam içine kamera taktığınızda kaydetmeye yarıyor yani cihaz çalıştığında veya teyp çalıştığında kaydediyor cihazın mb oranında mesela 1 haftalık kayıt alan var. Sizin isteğiniz ön park sensörü olarak kullanmaksa, AUX girişinden yaklaşık işçilik dahil 250 tl civarı fiyatla satılan ve plaka civarına takılan necvoxun kamerası da var ve görüntüyü necvox 1033 ten görüyorsunuz.

Son düzenleme:

stonak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Foruma hoşgeldiniz, diğer maddeleri Hasip bey cevaplamış. son maddeye gelirsek benim bildiğim, cihazdaki DVR bölümünden ön cam içine kamera taktığınızda kaydetmeye yarıyor yani cihaz çalıştığında veya teyp çalıştığında kaydediyor cihazın mb oranında mesela 1 haftalık kayıt alan var. Sizin isteğiniz ön park sensörü olarak kullanmaksa, AUX girişinden yaklaşık işçilik dahil 250 tl civarı fiyatla satılan ve plaka civarına takılan necvoxun kamerası da var ve görüntüyü necvox 1033 ten görüyorsunuz.
teşekkür ederim ilginiz için....

---- Seri mesaj engellendi. Mesajlar birleştirildi. (Opel Forum) ----

Öncelikle aramıza hoşgeldiniz hocam. Bildiğim kadarıyla sorularınıza yanıt vereyim.
  1. Yazılımsal bir sorundur, Necvox ile irtibata geçmekte fayda bulunmaktadır.
  2. Bu hepimizin genel sorunu, evlerin üzerinde bile eski tip analog antenlerin kalmadığı bir dünyada bizler malesef analog anten ile yayın seyretmeye çalışıyoruz ve seyredemiyoruz :) Arada bi trt yayını görebilirsiniz vericiye birebir görüşünüzün olduğu yerlerde.
  3. Denemek lazım Necvoxa sormak lazım diye düşünüyorum.
Teşekkür ederim ilginiz için...

Son düzenleme:

Aydın

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Radyo suanda seste sorun var ses artırırken ses yükseliyor elimi ses artırmada çekince kendi kendine ses düşüyor

SnL

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar Merhaba.2016 Astra Sedan Elite aracıma Necvox Dvn-a 1033 android Takdırdım.Ekran açıkken hangi menüde olursa olsun sürekli ekranın altına klima bilgileri gelip gidiyor.Klimayı kapatıyorum bu seferde sürekli altta KAPALI yazısı gelip gidiyor.Alalı daha 20 gün oldu. @necvoxsocial

u.uçar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar Merhaba.2016 Astra Sedan Elite aracıma Necvox Dvn-a 1033 android Takdırdım.Ekran açıkken hangi menüde olursa olsun sürekli ekranın altına klima bilgileri gelip gidiyor.Klimayı kapatıyorum bu seferde sürekli altta KAPALI yazısı gelip gidiyor.Alalı daha 20 gün oldu. @necvoxsocial

Foruma hoş geldiniz Araç otomatikte olsa düşük devirlerde kullanıldığı için gizli DPF temizliği yapıyor olabilir. Bu sırada kısa süreli klima ekranı değişiyor, arka cam buğu çözücüyü falan açtığını göstermek için, Bir bakın bakalım ondan mı? Ondanda sorun yoktur.