Necvox ekran sorunu

AHE271

Kayıtlı Kullanıcı
07-Antalya
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar opel arabamda necvox teyp var ekran karardı sadece radyo dinleye biliyorum dokunmatik yok sadece geri vites kamera gösteriyor

Cemil

Yönetici
Başkan
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Geri görüş kamerası gösteriyorsa ekran kararması olayı tuhaf...Bence akü kutup başını çıkarıp 1-2 dakika kadar bekledikten sonra tekrar geri tak..Bu sayade teyp resetlenir..İşe yaramazsa Multimedia sökülüp önce soketler sonra ekran kontrolu yapılır...
Bu arada nekadar dandikmiş bu Necvox Mm ler...Şu pandemi olayı girmeseydi araya değiştirecektim...''Bana göre Tam çöp''...Ne dokunmatiği düzgün ne radyosu nede ekranı...

AHE271

Kayıtlı Kullanıcı
07-Antalya
Siteyi ziyaret et
Ben arabayı alırken opel servisine taktırdım gayet memnun dum dİğer aracımda da aynı marka var ondada bir sıkıntı yok
Geri görüş kamerası gösteriyorsa ekran kararması olayı tuhaf...Bence akü kutup başını çıkarıp 1-2 dakika kadar bekledikten sonra tekrar geri tak..Bu sayade teyp resetlenir..İşe yaramazsa Multimedia sökülüp önce soketler sonra ekran kontrolu yapılır...
Bu arada nekadar dandikmiş bu Necvox Mm ler...Şu pandemi olayı girmeseydi araya değiştirecektim...''Bana göre Tam çöp''...Ne dokunmatiği düzgün ne radyosu nede ekranı...

Ben arabayı alırken opel servisine taktırdım gayet memnun dum dİğer aracımda da aynı marka var ondada bir sıkıntı yok

Ersin_35

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Astra Aracımı alırken malum açıldık biraz birde lpg taktırdım para bitti. 2. El bi necvox mm buldum. Bin kusur tl. 2016 model. İş görür mü? Amacım Bluetooth dan müzik dinleme birde geri görüş kamerası. Çok mu dandik bir ürün??

Hasip

Yönetici
Genel Başkan
03-Afyonkarahisar
Siteyi ziyaret et
Necvox piyasadaki en güzel ürünlerden birisidir. Bu tarz ürünlerin tamamı Çin'de üretiliyor. Orjinal sistemler kadar stabil değillerdir ama iş görürler.

• Beğen
Tepkiler: Ersin_35

cengizhannn

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Selamlar, bende de necvox dvc 3410 var. Sadece görüntü gitti geri görüş kamera dahil. Ses var radyo vs dinleyebiliyorum. Bugün cihazı söktüm soketler vs kontrol ettim sorun göremedim. Bu cihazların tamiri var mıdır ?

Cemil

Yönetici
Başkan
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Selamlar, bende de necvox dvc 3410 var. Sadece görüntü gitti geri görüş kamera dahil. Ses var radyo vs dinleyebiliyorum. Bugün cihazı söktüm soketler vs kontrol ettim sorun göremedim. Bu cihazların tamiri var mıdır ?
Bu necvoxların sanırım ekranları ilgili bir sorunu var...Benimde Necvox marka multimedyamın ekranı bozuldu...Zaten memnun değildim Android aldım..Tamiri var tabiki...Büyük bir ihtimal ekranı değiştirirler...Ben araştırdım 450-500 gibi fiyatlar telafuz ediliyordu yaptırmadım...
Astra Aracımı alırken malum açıldık biraz birde lpg taktırdım para bitti. 2. El bi necvox mm buldum. Bin kusur tl. 2016 model. İş görür mü? Amacım Bluetooth dan müzik dinleme birde geri görüş kamerası. Çok mu dandik bir ürün??
1000 küsür derken 1500 altındaysa olabilir ama üstündeyse android öneririm...Çok olmasada biraz dandik...

Ersin_35

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
1000 küsür derken 1500 altındaysa olabilir ama üstündeyse android öneririm...Çok olmasada biraz dandik...

1200 tl ye bıraktı. Birde dva-s 9933 model var. Oda 1500 tl altına olacak. Çok kasar mı? Zirt pırt bağlantı kopar mı bu cihazlar?

Cemil

Yönetici
Başkan
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
1200 tl ye bıraktı. Birde dva-s 9933 model var. Oda 1500 tl altına olacak. Çok kasar mı? Zirt pırt bağlantı kopar mı bu cihazlar?
Yukarıda fazla birşey kullanmadığınızı belirtmişsiniz..Çok rahat isteklerinizi karşılar..Bende bağlantı kopukluğu falan yaşanmadı..Geri görüş kameraya geçişi gayet seri..Bluetooth bağlantısda stabil...Bluetothtan müzik dinleme ve telefon görüşmesi gayet yeterli...
Bu arada dva-s 9933 modeline baktım fiyatı 2700 TL..Çok uyguna bırakmış..Onu almanı tavsiye derim..

• Beğen
Tepkiler: Ersin_35

Ens4181

Kayıtlı Kullanıcı
41-Kocaeli
Siteyi ziyaret et
Bende Necvox kullanıyorum sorun yaşamadım. Forumların birinde araçtaki multimedia cihazı sarsıntıdan dolayı ekran soketini yerinden çıkarttığını ve kamerada sorun yok, radyo vs. görüntü olmadan çalışıyor yazmıştı. Bu mantıklı her birinin ekran bağlantısı farklı soket çünkü, basit şekilde teyp yerinden söküp, soket sabitlenip takmışlar ve düzelmiş. İnşallah sizin de böyledir.