Necvox Navigasyon Güncelleme (Kendiniz Güncelleyebiliyorsunuz)

astraowner

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Necvox Navigasyon Güncelleme (Kendiniz Güncelleyebiliyorsunuz)

şimid kontrol ettim benim 9813hd

erdem2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

kumanda da verdiler mi size? erkan beyle tekrar görüştüğünüzde eski sistemlerin navigasyon güncellemesi için bir tedbir alıp almadıklarını öğrenebilirmisiniz?

bugraa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

erdem link' Alıntı:
kumanda da verdiler mi size? erkan beyle tekrar görüştüğünüzde eski sistemlerin navigasyon güncellemesi için bir tedbir alıp almadıklarını öğrenebilirmisiniz?
ewet kumandada werdiler ama  hiç kullanmadım erkan beyle tekrar temasa geçeciğim bu önmzdki hafta içinde geri görüş kamerasnı takıcaklar daha sonrada yazılım güncelleme için görüşceğiz bol bol sorarım erdem bey sizin için

akın2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

bugraa link' Alıntı:
[quote author=erdem link=topic=1300.msg38158#msg38158 date=1309102992]
ewet kumandada werdiler ama  hiç kullanmadım erkan beyle tekrar temasa geçeciğim bu önmzdki hafta içinde geri görüş kamerasnı takıcaklar daha sonrada yazılım güncelleme için görüşceğiz bol bol sorarım erdem bey sizin için
[/quote]

buğra bey, bence siz cihazı bu haliyle kabul falan etmeyin,  maden henüz güncelleme yok neden  bunu baştan belirtmiyorlar,  ya güncelleme çıkmazsa ?  olay cd 500 ün yetersiz harita olayına döner se ?  yada geç çıkarsa ?

bence  cihazı söktürün ve cylone taktırın, hiç risk alıp stres yaşamaya gerek yok. hukuken de bu yetersiz cihazı iade hakkınız var unutmayın.

Bye_Bye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

cyclone'u ben kendim güncelledim internetten 2011 güncellemesini indirerek
yaklaşık 20-30 mb lık fark vardı eskisi 2010 haritasıydı
herhangi bir aksaklıkta olmadı şehiriçinde denedim, gayet güzel çalışıyor..

bugraa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

akın link' Alıntı:
[quote author=bugraa link=topic=1300.msg38163#msg38163 date=1309105598]
[quote author=erdem link=topic=1300.msg38158#msg38158 date=1309102992]
[/quote]

buğra bey, bence siz cihazı bu haliyle kabul falan etmeyin,  maden henüz güncelleme yok neden  bunu baştan belirtmiyorlar,  ya güncelleme çıkmazsa ?   olay cd 500 ün yetersiz harita olayına döner se ?  yada geç çıkarsa ?

bence  cihazı söktürün ve cylone taktırın, hiç risk alıp stres yaşamaya gerek yok. hukuken de bu yetersiz cihazı iade hakkınız var unutmayın.
[/quote]cihazın özellikleri bnm hoşuma giitiği için sesimi çıkarmadım sd kartının dışarda olması ful renkli ekran oluşu komple ekranın değişmesi arabnn ekranın üzerine eklenmeden ekranın komple değişmesi bni cezbetti zaten sorunda bu ekranın komple değişmesinden kaynaklanıyomuş artık necvox bu cihazları takmaya başladığı için mecburen güncelleme yapmak zorundalar yoksa bu şekilde cihaz satamazlar oyzden bekliyorm bnde

necvoxsocial

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.necvox.com.tr

buğra beyin cihazını bugün kendisi ile güncelledik ve hiç bi sorunu kalmadı ondan duydum forumuda üyelik aldım hemen. ayrıca navigasyon güncellemesini cihaz sökülmeden yapabiliyosunuz navigasyon sd kartını bilgisayara takarak yeni cihazda hiç bir sorun yok alıcak olan arkadaşlar çekinmesin sorun yönünden

bugraa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

kardeşim bunu dün güncelledik ama şmdi ne zamn araca binsem çalıştırsam nerde bıraktım mesela radyoda yada cd de usbde ordan başlıo ama akabinde navigasyonda çalışıo konuşmaya başlıo girip çıkış yapınca susuyo tekrar arabayı kapatıp açıorm yine aynısı yapıyo bunu nası çözebilrz resetlesem düzelirmi?

necvoxsocial

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.necvox.com.tr

navigasyonu çıkış yapıpta kapat sonra bi daha bak bi reset at sistem kendine gelsin

bugraa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

navi sorununu çözdükte bu güncelleme pek başarılı değil umarım bir başka güncelleme gelicektir aracın tüm ayarları yine yok burda olanlarda tam anlamıyla çalışmıyo mesela geri vitese takınca arka silecek çalılşması açık ama çalışmıyo benden başka bu yeni necvox cihazını kullanan arkadaşlar warmı acaba onlarda araç ayarlarının hepsine ulaşabiliyolarmı ve birde ses açma we kısma bazen takılıyor hiç bir şeklde ne açılıo ne kısılıo taki aracı stop edip tekrar çalıştırıncaya kadar bu güncellemeyi yapana kadar hiç böle bi sorun yoktu o gün yaptğmz güncellemeden sonra oldu neden olmuş olabilr??