Necvox'a hoparlör seçimi

perionur

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar, tesisat ile ilgili oldukça konu var hemen hemen hepsini okudum. Ancak bir türlü karar veremedim. Aracım enjoj plus. Satın alırken arkalarda hoparlör olmadığını öğrendim ve ALPİNE SXE-1725S 220WATT 16CM taktırdım.Ancak arkadan gelen ses hissedilmemekte ve boğuk çalmakta. Bu işler ile uğraşan başka bir ustaya sorduğumda montaj hatası olduğu, kapı içinde çaldığı gibi birşey söyledi. Şimdi tüm hoparlörleri değiştirmek ve bu işlerden anlamadığım için sizin tavsiyelerinize ihtiyacım var. Yeni çocuğum olduğu için bagaj bana lazım, bu nedenle anfi ve sub. düşünmüyorum. Sadece hoparlörleri değiştirerek mükemmel olmasada tatminkar bir ses almak istiyorum. Bu işlem için ayıracağım miktar 1500 Tl'yi geçmemeli. Eğer izmir' de bulunan arkadaşlar yardımcı olursa aracımı izmire getirdiğimde yaptırabilirim. Malum Zonguldak küçük şehir. Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler....

Onur AKKAYA

eketen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Necvox'a hoparlör seçimi

Size thejazz yardım ederdi de kendisi şu aralar yok. Ama İzmir e gitmek gibi bir niyetiniz varsa GNSpower ı bulun o size yardımcı olur. :)

necvoxsocial

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.necvox.com.tr
Ynt: Necvox'a hoparlör seçimi

tasındığım için internetim yok online olamıyorum size yardımcı olabilecek servisimizi özel mesajla yolladım