Neden Astra j yi seçtiniz?

Darkwave

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Neden Astra j yi seçtiniz?

kazimgenc link' Alıntı:
Astra h kasa sahibi olarak aslında j kasayı alırken çok fazla düşünmedim. Adet yerini bulsun diye gidip bir Golf'e baktım ama tasarım olarak beni Astra kadar etkilememesinin yanında bir de bekleme süresi ve fahiş fiyatı eklenince vazgeçtim. Astra hem tasarım hem de fiyat performans olarak alabileceğim en iyi araçtı ve hiç pişman değilim. Tek pişmanlığım aracı alırken taktırdığım ևin malı dandik necvox multimedya cihazıdır. Araba alacak ya da arabası olup da taktırmayı düşünen arkadaşlar varsa vazgeçsinler ve arabalarının orjinalliğini bozmasınlar. 

Merhaba,
Necvox'u nekadara taktırdınız ? Ben 1 ay önce 0 araba ile 1700 TL ye taktırdım. Bayi son fiyat olduğunu söyledi fakat, piyasada sonradan araştırma fırsatım oldu ayrıca esse gruptanda aldığım bilgi sanırım 300 400 arasında daha ucuz olabileceği yönünde idi. Orjinal navigasyona 2500 civarı demişlerdi ondan dolayı necvox'a yönlendirildim. Genel olarak memnunum, yalnız filmler için doğru codec olması gerekiyor. Yazılımınıda essegrupta yaptırınca, vın ile üzerene eklenen explorer sayesinde nette dolaşabiliyorsunuz.TV gösterme özelliğ ise sadece araç sabit iken kullanılabilir gibi.

Lastocean

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Her kitleye hitap ettiği için. Yeni i 30 yeni auris ve bu segmente örnek olarK a3 1.16 yeni a serisi focus leon golf kıyaslamaları bunları ele alarak yapmalıyız. Aralarında en uygunu ve en içind sinecek olan marka opel diye düşünüyorum hem fiyat konusunda hemde güvenlik olarak. Ben şöyle şahsi bir anımı anlatayım . İlk tercihim yeni a serisi idi ve almayı kafama koymustum bayiye gittim kendimi alıcı gibi hissemedim sonuçta herkes potansiyel birer alıcı davranısları cok içten gelmedi onların daha öncelikli müşterileri var tabi ! Hatta fiyat için biri e sordugumda " internette yazıyor" beyfendi demesiyle şok oldum aynı şeylerin başka versiyonlarınıda volskwagen de yaşadım. Kişisel olarak diyorum sonucta herkes en iyisine binmek ister. Opele gittiğimde inanılmaz derecede ilgilendiler sırf bana degil gelen her kişiye ayrıntılı olarK ilgilendiler burası beni mutlu etti müşteri ayırmamaları ! beni opel sahibi yaptı diyebilirim . Bu kişisel birşey belki iyi insanlarada denk gelmiş olabiliriz. Aynı durumu zıt olarak yaşayan insanlarda olabilir. Ben sonuçt araba konusunda hiç bilgili biri değilim hiçte anlamam ama opelin ilgili davranışları ve müşteri ayırmadığı için diyebilirim

ag_tasarim

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

insan her arabasına bindiğinde mutlu olurmu:)çok seviyorum opelimi..çok tatlı çok :)
canım arabam inankii başka bir arabaya gözümün ucuyla bile bakmıyorum..estetiği,teknolojisiyle arabamdan oldukça memnunum..
bugün 45bin bakımına verdim onu..askıda yukarı kaldırdılar kara kuzumu...içim cız etti..umarım iyi bakarlar kuzuma.. :'(

AstRaTurBo1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Sirf Turbo benzin diye aldirdim babama arabayi bide arka watts arka baglantili
(TURBOSUZ ARABA BINMEM ONE YHA SANKI MOTOR KENDISINI TASIYORMUS GIBI TURBOSUZ OLMAZ ARKADAS)

BİLDS

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

BİLDS link' Alıntı:
1- Dış görünüşü çok güzel.
2- İç dizaynı daha da güzel.
3- Muadillerine göre daha kaliteli.
4- Ne olursa olsun Alman arabası.

Ben aracımı bu msjı yazdıktan tam 20 ay sonra aldım. şu an 9 aydır kullanıyorum..

Yaw iyi ki astra almışım.. hiç mi hiç pişmanlıgım yok. Hi mi hiç dıger markalara karşı ilgim yok. Severek kullanıyorum aracımı. performansından da , yakıtından da görünüşünden ve konforundan da memnunum. Arıza falan da çıkarmadı şükür.

tabi 9 ay tecrube ettikten sonra acaba siyah yerıne beyaz mı alsaydım dıyorum arada. Temizken harika gercekten ama temizken işte : )) ևabuk kirlenıyor yahu..

Bir de keşke AFL de olsaydı.. Keşke Cosmo alsaydım dedigim oluyor ama onda da bizim sportların direksiyonu, koltugu  vs yoktu. Cosmoyu da ilginç yapmışlar. Bizim sportlarda olmayan çok güzel özellikleri ekleyip sporttaki bazı güzellikleri çıkarmışlar. En azından bana göre öyle diyeyim.

Tolga KARACA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

BİLDS link' Alıntı:
Ben aracımı bu msjı yazdıktan tam 20 ay sonra aldım. şu an 9 aydır kullanıyorum..

Yaw iyi ki astra almışım.. hiç mi hiç pişmanlıgım yok. Hi mi hiç dıger markalara karşı ilgim yok. Severek kullanıyorum aracımı. performansından da , yakıtından da görünüşünden ve konforundan da memnunum. Arıza falan da çıkarmadı şükür.

tabi 9 ay tecrube ettikten sonra acaba siyah yerıne beyaz mı alsaydım dıyorum arada. Temizken harika gercekten ama temizken işte : )) ևabuk kirlenıyor yahu..

Bir de keşke AFL de olsaydı.. Keşke Cosmo alsaydım dedigim oluyor ama onda da bizim sportların direksiyonu, koltugu  vs yoktu. Cosmoyu da ilginç yapmışlar. Bizim sportlarda çok güzel özellikleri ekleyip sporttaki bazı güzellikleri çıkarmışlar. En azından bana göre öyle diyeyim.

Abi AFL hakikaten çok iyi, ne zaman uzun yolculuğa çıksam ya da akşamları dar alanlarda manevra yapsam bir kez daha beğenimi kazanıyor sistem.

Ama dediğin gibi Cosmo da da koltuk destekleri garip, sanki obez adam binecekmiş gibi geniş ve düz yapmışlar senin arabadaki ergonomiden eser yok.

Bu arada resim de güzelmiş  8)

GNSpower

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et

Tolga KARACA link' Alıntı:
Abi AFL hakikaten çok iyi, ne zaman uzun yolculuğa çıksam ya da akşamları dar alanlarda manevra yapsam bir kez daha beğenimi kazanıyor sistem.

Ama dediğin gibi Cosmo da da koltuk destekleri garip, sanki obez adam binecekmiş gibi geniş ve düz yapmışlar senin arabadaki ergonomiden eser yok.

Bu arada resim de güzelmiş  8)

Ula o koltukların deri değil kumaş kombini Enjoy Plus'larda var, "sanki obez adam binecekmiş gibi geniş ve düz" olarak. Sen bana obez mi diyorsun??

Tolga KARACA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

GNSpower link' Alıntı:
Ula o koltukların deri değil kumaş kombini Enjoy Plus'larda var, "sanki obez adam binecekmiş gibi geniş ve düz" olarak. Sen bana obez mi diyorsun??

Yaa Doğancım takılma artık böyle terimlere lütfen.. Seni terimlerinle de seviyoruz. Teriminoloji. Terim. Fatih. En büyük Cimbom.

GNSpower

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et