OCAK 2010 - Ayın Otomobili Anketi...

ocak ayı otomobili anketi... BERTONE...

• Kullanılan toplam oy
    165
  • Anket kapatılmış .

ceterisparibus

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Böyle anketlerde ilgi, fazla olan araçlar arasındaki yarışmalara bence.. Örneğin astra g, h veya vectra b.. Mesela forumda en çok astra g sahibi var yanılmıyorsam. Şurda 5 tane modlu astra g olsaydı, ama öyle ama böyle kıyasıya bi mücadele izlerdik.. Haksız mıyım ?

MBugra1

Bölüm Sorumlusu
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.karinca.tk
Bütün arabaların sahiplerine kazasız belasız sürüşler dilerim, maşallah hepsi de göz alıcı hepsi de çok güzel arabalar.

Ancak diğer katılımcılar alınmasın ama daa ilk adayı gördükten sonra diğerlerine bakma gereği bile hissetmeden SRT ye oyumu verdim ve ondan sonra konuyu okumaya başladım. O araba bir başka güzel benim gözümde...

Bu arada Taner Bey'in araç satılık mı? Sahibinden.com yazıyor da motor fotoğrafında merak ettim...

ceterisparibus

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bütün arabaların sahiplerine kazasız belasız sürüşler dilerim, maşallah hepsi de göz alıcı hepsi de çok güzel arabalar.

Ancak diğer katılımcılar alınmasın ama daa ilk adayı gördükten sonra diğerlerine bakma gereği bile hissetmeden SRT ye oyumu verdim ve ondan sonra konuyu okumaya başladım. O araba bir başka güzel benim gözümde...

Bu arada Taner Bey'in araç satılık mı? Sahibinden.com yazıyor da motor fotoğrafında merak ettim...

Sağol buğra. Ermanın dı ya araç, verdiği ilandan kalmıştır..

ceterisparibus

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hadi bakim kazanana bi somun ekmek:D:D:D

Alacağın olsun kanka, bi hafta çift kişilik maldivler tatilini çok mu gördün bana, haketmiyo mu yani SRT :D

bir hafta kaldi...
NOS acan olmazsa :D:D Fatih bizi diskoya goturuyosun :D:D:D

Kardeşim, orjinal mercekli farlarımı taktıktan sonra söz :D

fatihin bizi her daim diskoya götrümesi lazım ama zamanı var daha...

Ver gazı yanmasın be kankacım :D