OCAK 2011 - Ayın Otomobili Anketi

OCAK 2011 - Ayın Otomobili Anketi

• Kullanılan toplam oy
    159
  • Anket kapatılmış .
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

UMUT

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
anket ile ilgili yorumlar yazılmasını rica ederim

konu dışı mesajlar silinecektir...

Ghent

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bir de emre sen konuya fazla alınganlık göstermişsin bu yersiz güzellik kişiye göre değişir şu an bana sorsalar yenilerden opelin hangi aracını tercih edersin diye bu kesinlikle senin aracın olurdu neden dersen görünüş olarak insigniadan da güzel,astradan da kısaca alınma kardesım konu senın aracın degıl
baska bir marka modelden örnek verelim dünyanın hiçbir yerinde alfa 155q4 hayranı kadar alfa 159 hayranı göremezsin cunkı o markada da alfa 155 q4 efsaneler arasındadır ama eskidir

2013 calibra diye aratırsan şişman bir yeninesil dandik kasa cıkacak karsına
inşallah doğru değildir bence bu tutmayan insignianın biraz daha oynanmısı olacak ve calibra diye millete yutturulacak ayrıca farklı bir kasada calibra üretseler bu kimin umrunda olur ki eski kasası olamsı gerekli millet saf değil heralde almanya gibi bir yerde istediği araca cok rahat sahip olabilecekken calibralarla konvoy yapıp o dandik calibrayla uğraşıyor :D dünyanın her ülkesinde bu böyledir henüz corsa opc konvoyu göremedik daha zamanı var önce efsane olsun sonra belki hastası olur binlerce :D burada hala konuyu kışiselleştirme çabası var burada konu opelin calibrası opelin corsası artık emrenın arabası gökhanın arabası değil konunun bası ve sonu bellı corsa opc calibradan bırkac gömlek üstün dendi biz de bırak üstünlüğü yanından bile gecemez dedik ne motor olarak ne dizayn olarak ne de kız tavlama aracı olarak :D
gören de bizi millete calibra gagalamaya calısıyoruz sanacak kıyaslanan araclara bakın mıllet bıryerıyle güler yahu zamanın efsanesı adına yarıslar duzenlenmıs bır makınayla sıradan bır aracı kıyaslayıp teknolojık farkdan bahsedıyorlar gel de kahrolma :D

http://www.auto-car-shop.com/16795/the-new-opel-calibra-arrive-in-2013/
http://www.youtube.com/watch?v=iIAXZjBQNlk
http://www.carmagazine.co.uk/News/S...xhall-Calibra-Mk2-news-of-the-2013-successor/
http://www.youtube.com/watch?v=KT-o_F66r1I

Ben mi alınganlık göstermişim yoksa sen mi gösteriyorsun :) Ben sadece normal olarak sormustum yeni kasa eski Opelleri neden görmüyoruz diye,konuyu alıp bana getirmişsin yine..

Calibrayı dağlara göklere bulutlara cıkardınız.. Dizayn göreceli bir kavramdır ancak motoru başarılı da olsa üstünden bin tane başarılı motor geçti,Z16LER de bunlardan biri . Artık günümüzde sizin gibi fan veya meraklıları dısında bir allahın kulu da dönüp Calibra'ya bakmaz,hele ki kızlar hiç bakmaz. Bu BMW 8.60 için de geçerlidir,Alfa 155q için de,Audi Quattro için de. Araç 80 model Porsche olsaydı dediğiniz olurdu belki. Calibra Opel'in efsanesidir,dünyanın değil..Karıştırmayalım bence.

C.C

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben mi alınganlık göstermişim yoksa sen mi gösteriyorsun :) Ben sadece normal olarak sormustum yeni kasa eski Opelleri neden görmüyoruz diye,konuyu alıp bana getirmişsin yine..

Calibrayı dağlara göklere bulutlara cıkardınız.. Dizayn göreceli bir kavramdır ancak motoru başarılı da olsa üstünden bin tane başarılı motor geçti,Z16LER de bunlardan biri . Artık günümüzde sizin gibi fan veya meraklıları dısında bir allahın kulu da dönüp Calibra'ya bakmaz,hele ki kızlar hiç bakmaz. Bu BMW 8.60 için de geçerlidir,Alfa 155q için de,Audi Quattro için de. Araç 80 model Porsche olsaydı dediğiniz olurdu belki. Calibra Opel'in efsanesidir,dünyanın değil..Karıştırmayalım bence.
umut konu dısı yazılanları sılecegım demıs ben sanki senin aracınla alakalı yazıyormusuz sanarsın belkı yanlış anlarsın alınırsın diye o yorumu yapmıstım alınmıyorsan sorun yok zaten, ama bu yorumuna da yorum yazmadan gecemeyecegım haklısın bızım araca sadece kızlar bakmıyor herkes bakıyor :D ayrıca yanılıyorsun calıbra dunyada otomobıller arasında cıgır yaratmıs bır dızayna sahıp dunya efsanesıdır bır de ben hıc alınganlık gostermıyorum kımın hangı araca bındıgı ya da kımın aracının daha guzel oldugu da umrumda degıl acıkcası, ben calıbramdan memnunum kıyas olursa da sadece nıssan 200sx,rover 220 turbo,alfa 155 Q4, peugeot 306 gt ile kıyasında mantık görürüm o da sadece kendi klasmanında ve çağındaki araçlar olduğundan ve performans olarak, gorsellıkte yıne calıbra derım konudan da sıyrılırım,bir trafikte yolda ,yıkamacıda,benzincide,orada burada sana abı bu aracın marka modelı ne cok guzelmıs dıye bırkere sordular mı merak edıyorum adamlar otobanlarda onumuzu kesıp ılla ne bu makına dıye bıze sorular soruyor aksını ıddıa eden olursa ben adımı degıstırırım :D herkese kazasız belasız surusler...

Ghent

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
umut konu dısı yazılanları sılecegım demıs ben sanki senin aracınla alakalı yazıyormusuz sanarsın belkı yanlış anlarsın alınırsın diye o yorumu yapmıstım alınmıyorsan sorun yok zaten, ama bu yorumuna da yorum yazmadan gecemeyecegım haklısın bızım araca sadece kızlar bakmıyor herkes bakıyor :D ayrıca yanılıyorsun calıbra dunyada otomobıller arasında cıgır yaratmıs bır dızayna sahıp dunya efsanesıdır bır de ben hıc alınganlık gostermıyorum kımın hangı araca bındıgı ya da kımın aracının daha guzel oldugu da umrumda degıl acıkcası, ben calıbramdan memnunum kıyas olursa da sadece nıssan 200sx,rover 220 turbo,alfa 155 Q4, peugeot 306 gt ile kıyasında mantık görürüm o da sadece kendi klasmanında ve çağındaki araçlar olduğundan ve performans olarak, gorsellıkte yıne calıbra derım konudan da sıyrılırım,bir trafikte yolda ,yıkamacıda,benzincide,orada burada sana abı bu aracın marka modelı ne cok guzelmıs dıye bırkere sordular mı merak edıyorum adamlar otobanlarda onumuzu kesıp ılla ne bu makına dıye bıze sorular soruyor aksını ıddıa eden olursa ben adımı degıstırırım :D herkese kazasız belasız surusler...

Yok zaten biliosun amacım ortamı germek değil,muhabbet.. Ama benim bi alınganlık gösterdiğim yok yani. Zaten aracıma tapıyor olsam satıp RCZ almak istemem :D

Abi o dediğin benim de sürekli başıma geliyor,da neden kimse gelip de BMW 3 serisine demiyor şimdi? Corsa opc daha mı iyi 3 serisinden? Hayır ama piyasada yok,millet merak ediyor nedir bu diye hepsi bu yani. :D

Bir de Calibra o tipini o dönemin birçok aracından esinlenerek almadı mı? BMW 8 , Ferrari vs...?

C.C

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yok zaten biliosun amacım ortamı germek değil,muhabbet.. Ama benim bi alınganlık gösterdiğim yok yani. Zaten aracıma tapıyor olsam satıp RCZ almak istemem :D

Abi o dediğin benim de sürekli başıma geliyor,da neden kimse gelip de BMW 3 serisine demiyor şimdi? Corsa opc daha mı iyi 3 serisinden? Hayır ama piyasada yok,millet merak ediyor nedir bu diye hepsi bu yani. :D

Bir de Calibra o tipini o dönemin birçok aracından esinlenerek almadı mı? BMW 8 , Ferrari vs...?
valla eski zamanlarda calibra tipini neyden aldı bilmiyorum ama su anda bile coupeler arasında çok iddalı olduğunu düşünüyorum aslına bakarsan benım bu kadar laf salatası yapmama neden olan tek unsur da calibranın kasası buna fanatıklık de denılebılır,beğenmek de her neyse bence cok güzel bir duruşu var yoksa vectra a kasa ile hemen hemen her parçası aynı ama işte calibrada bir iki mühendislik oynama var özellikle arka yapısında merak konusunda türkiye şartları için sana hak veriyorum ama bu araçlar dünyanın heryerinde aynı ilgiyi görüyor bundan emin olabiliriz...son olarak rcz den kastın peugeot sa sen bir kere daha düşün abini dinle 350 z yi de aklına sok fiyat olarak nasıl bilmiyorum ama 350 z nin kardeşime çok yakışacağını düşünüyorum açıkçası

calibra_06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bi keresinde petrolde benzin almaya durdum.bi tane kız elinde dosyayla dolaşıyor.yanıma geldi bi anket yapıyoruz dedi.bende sordum ne için yapıyorsunuz diye.kızda 0-3 yaş arası araçlar hakkında anket yapıyoruz dedi.o zamanda ön plaka yoktu.aracım 15 yaşında diyince kız aptallaştı.aracımı sıfır zannetmiş:) bi keresinde de adamın teki opeller de güzel araba çıkarmaya başladı dedi:) bunlar bile araya aşık olmaya yetiyor.durdurup soranları fiyatını duyunca şuurunu kaybedenleri hiç saymıyorum.hele hele trafikteki o tonlarca para sayıpta lüx araba alanların benim onlarla kedi fare gibi oynamalarımdan ortaya çıkan yüz ifadelerini hiç saymıyorum.iç dizaynı kötü olabilir ama içini kim görüyorki.kasa yapısı aynı dizaynda olup farları stoplarını ve içini güzelleştirip öyle çıkmalı tekrar calibra.
sonuç olarak C20LET İNSİDE!!!

falcon_78

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
opc calibra farkı azaldı

evet burda jaws müziği girmeli

sonrası reklamlardan sonra gibi pis bir geyikk

yaniss

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bi keresinde petrolde benzin almaya durdum.bi tane kız elinde dosyayla dolaşıyor.yanıma geldi bi anket yapıyoruz dedi.bende sordum ne için yapıyorsunuz diye.kızda 0-3 yaş arası araçlar hakkında anket yapıyoruz dedi.o zamanda ön plaka yoktu.aracım 15 yaşında diyince kız aptallaştı.aracımı sıfır zannetmiş:) bi keresinde de adamın teki opeller de güzel araba çıkarmaya başladı dedi:) bunlar bile araya aşık olmaya yetiyor.durdurup soranları fiyatını duyunca şuurunu kaybedenleri hiç saymıyorum.hele hele trafikteki o tonlarca para sayıpta lüx araba alanların benim onlarla kedi fare gibi oynamalarımdan ortaya çıkan yüz ifadelerini hiç saymıyorum.iç dizaynı kötü olabilir ama içini kim görüyorki.kasa yapısı aynı dizaynda olup farları stoplarını ve içini güzelleştirip öyle çıkmalı tekrar calibra.
sonuç olarak C20LET İNSİDE!!!
içini kim goruyor kı dıyorsunuz onemlı olan sızın begenmenız degılmı ? sahsen ben araca bındıgımde bır konsol olmalı bır dızayn olmalı kesınlıkle calıbra super otesı bır arac tum yorumlarıda okudum nıye yenıden calıbra uretılmez dıye bende kac kere sordum ama artık sunu kafamıza sokalım ne kadar ugrasırsanız ugrasın eskı araba eskıdır 3 sene sonra bu durum corsa ıcınde gecerlı olucak corsanın calıbradan tek farkı suan turkıyede yanılmıyorsam 5 tane gıbı ufak bır rakama sahıp olması ve gercekten butun gun trafıkte olmama ragmen sadece 1 tane gorebılmıs olmam haa bu arada ınsanın aracına asık olması cok ayrı bısey calıbra fantıklerıne dıcek sozum yok cunku bende bır bmw hastasıyım suan yasım kucuk ogrencıyım bende yarın bırgun ıstedıgım bmw ye kavusucam eskıde olsa tıpkı sızın yaptıgınız gıbı :=)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...