OCAK 2011 - Ayın Otomobili Anketi

OCAK 2011 - Ayın Otomobili Anketi

• Kullanılan toplam oy
    159
  • Anket kapatılmış .
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Mel-a-ku

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
içini kim goruyor kı dıyorsunuz onemlı olan sızın begenmenız degılmı ? sahsen ben araca bındıgımde bır konsol olmalı bır dızayn olmalı kesınlıkle calıbra super otesı bır arac tum yorumlarıda okudum nıye yenıden calıbra uretılmez dıye bende kac kere sordum ama artık sunu kafamıza sokalım ne kadar ugrasırsanız ugrasın eskı araba eskıdır 3 sene sonra bu durum corsa ıcınde gecerlı olucak corsanın calıbradan tek farkı suan turkıyede yanılmıyorsam 5 tane gıbı ufak bır rakama sahıp olması ve gercekten butun gun trafıkte olmama ragmen sadece 1 tane gorebılmıs olmam haa bu arada ınsanın aracına asık olması cok ayrı bısey calıbra fantıklerıne dıcek sozum yok cunku bende bır bmw hastasıyım suan yasım kucuk ogrencıyım bende yarın bırgun ıstedıgım bmw ye kavusucam eskıde olsa tıpkı sızın yaptıgınız gıbı :=)

hayal ettiğin şu bmw sakın otomobil kısmında yazan 3.16 olmasın daaa :)

Rokxah

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Oyumu Calibraya verdim fakat Opc de muhteşem bir araç.Ne görsel olarak ne de performans açısından kesinlikle küçümsenecek bir araç değil :)

ünal

Kayıtlı Kullanıcı
38-Kayseri
Siteyi ziyaret et
İlk tur çoğunluk sağlanamadığından,ikinci tur oylamaya geçelim...:D

başqan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben oyumu kullandıktan sonra araya opc girmiş..:mad:olmaz ki..
opc yarışması yapalım..:D ben kesin bir inci olurum..:D yalnız araya hondacı ve kiacı istemem..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...