Odak çift egzoz pahalı değil mi ?

YunusÇelebi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar Çift egzoz uygulamasına 580tl yazıyor odak garaga sitesinde sizcede fazla pahalı değil mi. ? Ayrıca kedi gözlerine ve plakaya led, dönüş farları sarı yanıyor onlarıda beyaz xenon H7 taktırıcam bunlar için bana nasıl bir fiyat verirler ?

O

oakyol

Bilgi Girilmemiş
Ynt: Odak çift egzoz pahalı değil mi ?

Bende yaptirmak istiyorum ama banada cok pahali geldi disarida ayni kalitede yaptirabilirmiyiz acaba?

YunusÇelebi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

oakyol link' Alıntı:
Bende yaptirmak istiyorum ama banada cok pahali geldi disarida ayni kalitede yaptirabilirmiyiz acaba?
Dışarıda aynı kaliteden ziyade garani kapmsamına bir şey etkilenir mi önemlisi o ve dışarısıda o garantiyi verir mi. ?

DERSİMLİ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

zaten garantinin parasını çıkarıyorlar.  ;)

B

BurakyNk

Bilgi Girilmemiş

Odak'tan aldığınız egsozların işi krom doludur kararma sararma gibi durumlar olmuyor. sanayiden aldığınız sadece sac veya demir parçası ..

YunusÇelebi link' Alıntı:
Arkadaşlar Çift egzoz uygulamasına 580tl yazıyor odak garaga sitesinde sizcede fazla pahalı değil mi. ? Ayrıca kedi gözlerine ve plakaya led, dönüş farları sarı yanıyor onlarıda beyaz xenon H7 taktırıcam bunlar için bana nasıl bir fiyat verirler ?

Tarık bey ile birebir görüşüp fiyat alın derim.

YunusÇelebi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

BurakyNk link' Alıntı:
Odak'tan aldığınız egsozların işi krom doludur kararma sararma gibi durumlar olmuyor. sanayiden aldığınız sadece sac veya demir parçası ..

Yarın veya cuma günü uğramayı düşünüyorum.

REC1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

BurakyNk link' Alıntı:

Odak fiyatlarını bilemem ama sanayiden her aldığımız egzost demir parçası değil onu belirteyim...

6 yıl önce uygun fiyata aldığım ''BİLEN'' marka (adının aksine çok bilinmez) gerçek krom egzost ucu hala lekesiz olarak kullanılıyor, orijinal VW egzost ucu deforme oldu o olmadı, varın gerisini siz düşünün... Sanayi styla'yı yabana atmayın :)

O

oakyol

Bilgi Girilmemiş

Yunusևelebi link' Alıntı:
Yarın veya cuma günü uğramayı düşünüyorum.
Fiyatı benimlede paylaşırsanız sevinirim  thnxx simdiden

Mete34

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Servise aracımı sadece zorunlu bakımları için sokarım onuda aracın garantisi bittikten sonra yapmam . servisler soyguncudur arkadaşlar malesef bu böyle . beyaz h7 ampulude aksesuarcılarda 20 tl cıvarında bulabılırsın garantı fılan da bozmaz ama servıse sorarsan tabıkı bozar dıcekler cunku onlara götürüp 20 lıralık ampülü 100 lıraya takmak ıcın . 580 tl çok çok çok