Ön konsol ışığı

sachenrecht1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Öncelikle herkese selamlar.2013 model adtra j sedan sahibiyim.Benim sorum şu:acaba kapıları kilitledikten sonra ön konsol ışığı nezamwn sönüyor.Bu gün kapıları kilitlememe ragmen daha sonra ışıgın uzun süre ( 1 yada 2 saat) sönmediğini fark ettim. sonra söndü. acaba kendi kendine yanıp sönmüş olması mümkün mü?

aDeLaNTe

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Öncelikle herkese selamlar.2013 model adtra j sedan sahibiyim.Benim sorum şu:acaba kapıları kilitledikten sonra ön konsol ışığı nezamwn sönüyor.Bu gün kapıları kilitlememe ragmen daha sonra ışıgın uzun süre ( 1 yada 2 saat) sönmediğini fark ettim. sonra söndü. acaba kendi kendine yanıp sönmüş olması mümkün mü?

Kapıları kilitledikten sonra başında beklediniz mi 2 saat boyunca. Yoksa kilitleyip gittiniz geri gelip kapı kilitlerini kumandadan açtıktan sonra mı kontrol ettiniz. Normalde en fazla 1 dk falan sonra söner.

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
iki saat içinde akünün canına okur. Bir yanlış var bence.

06corsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kapilardan biri tam kapanmamis ise yapmış olabilir

sachenrecht1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
esasinda arabayi kilitleyip ve tum kapilari kontrol etmistim.tesadufen 2 saat sonra balkona ciktigimda konsol isiginin (sadece teyp ve klima bolumu) yandigini gordum.sonra bekledim 1 dakikaya yakin bekledim, kendiliginden sondu.ama eminim ki ilk kitledigimde yanmiyordu.acaba kendi kendine guncelleme falan mi yapiyor teyp sistemi? Yoksa neden sonradan yanip kendiliginden sonsun ki?

Engin-44

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
sorunun bir çözümü oldu mu