(Önemli) silecek koluna klips (Kampanya Kod: 11P032)

galeboris

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: (Önemli) Isıtma Sistemi Borularına Klips (Kampanya Kod: 11P032)

astraowner link' Alıntı:
bulent_tnt
tolga sıleceklerın alt kısmındakı bakalıtı sokup sılecek kollarının oraya kelepce takıyorlar..2012 lerde bu sorun duzeltılmış sanırım gecen gun servıste yapıyorlardı ordan bılıyorum

Bülent arkadaş 2012 modellerde bu sorun düzeltilmiş demiş
Aramızda varmı acaba 2012 aracı olup bu sorunla karşılaşan veya serviste bu kampanya dahilinde Isıtma Sistemi Borularına Klips takılan

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: (Önemli) silecek koluna klips (Kampanya Kod: 11P032)

benim aracımda 2012 onlar ne kadar duzeltılmış desede guven olmaz şu an zaten benım araba kapalı garajda su gelmıyor yani hava acsın gıdıp baktırıcam ıcım rahat etsin.serviste tanıdık oldugu ıcın gel kontrol edelım dedi yoksa telefon acınca sızınkınde problem yok dıyorlar.
ama mugladan bugra arkadasımın aracıda 2012 forumda ıncelersenız onun aracıda su almış
yani riske girmeye gerek yok

galeboris

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

bulent_tnt link' Alıntı:
benim aracımda 2012 onlar ne kadar duzeltılmış desede guven olmaz şu an zaten benım araba kapalı garajda su gelmıyor yani hava acsın gıdıp baktırıcam ıcım rahat etsin.serviste tanıdık oldugu ıcın gel kontrol edelım dedi yoksa telefon acınca sızınkınde problem yok dıyorlar.
ama mugladan bugra arkadasımın aracıda 2012 forumda ıncelersenız onun aracıda su almış
yani riske girmeye gerek yok

O zaman telefonla uğraşmadan direk servise gidip kontrol ettirmek lazımda gidene kadar bu karda birşey olmaz umarım
Servisler Garantisi var diye savsaklıyorsa nasılsa su basarsa onlara iş çıkmış oluyor yapınca parasını alıyorlar
Onlara hava hoş Ama ben arabamın garantiden marantiden tamir edilcek olsada o hale gelmesini istemiyorum dua edicez artık bu karda

efeksk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Ya benim su aldı diye taban halısı ıslaktır diye kuruttular serviste koltuğu da sökmüşler taban halısını olduğu gbi sökmek için koltuğu takamamışlar.Arkadaşım bindi koltuk arkaya yaslandı.ön panelde toravida çizikleri.koltuğu dışarı çıkartırken sağa sola vurmuşlar kapının ordaki plastiklerde kesilme çizilme var. Egem de yapıldı bu arada bu klip takma ıslanan yerleri kurutma işi. Adamlara çok sinir oldum ya canım arabamın içine ettiler.

TOGI

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bence hepsinin telafisini isteyin..

efeksk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Ayrıca su alan araçlarda içini kurutmak için arabanın ön konsol göğüs bölgesini olduğu gibi söküyorlar. Ben sökücekmisiniz dedim hayır dedi. Ama Teyp ekranın üstünde bi taraftan kanırtılmış daha çıkık duruyor bide kaydırmış herif tornavidayı o yumuşak mlazeme orası cart diye çizmiş tornavidayla. ona mı yanayım söktüle taktılar ses yapacak mı ona mı yanayım off...

TOGI

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

efeyaya link' Alıntı:
Ayrıca su alan araçlarda içini kurutmak için arabanın ön konsol göğüs bölgesini olduğu gibi söküyorlar. Ben sökücekmisiniz dedim hayır dedi. Ama Teyp ekranın üstünde bi taraftan kanırtılmış daha çıkık duruyor bide kaydırmış herif tornavidayı o yumuşak mlazeme orası cart diye çizmiş tornavidayla. ona mı yanayım söktüle taktılar ses yapacak mı ona mı yanayım off...

Ses olmaz ama çizik fena değişim isteyin..
Olmaz ise autoking e de bir gösterin tamir edebiliyorlar..

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Ben bisey yaptirinca aracin basinda duruyorum.
Onun icin ozenerek yapiyorlar.

thejazz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

efeyaya link' Alıntı:
Ya benim su aldı diye taban halısı ıslaktır diye kuruttular serviste koltuğu da sökmüşler taban halısını olduğu gbi sökmek için koltuğu takamamışlar.Arkadaşım bindi koltuk arkaya yaslandı.ön panelde toravida çizikleri.koltuğu dışarı çıkartırken sağa sola vurmuşlar kapının ordaki plastiklerde kesilme çizilme var. Egem de yapıldı bu arada bu klip takma ıslanan yerleri kurutma işi. Adamlara çok sinir oldum ya canım arabamın içine ettiler.
Geçmiş olsun, değişim isteyin bence. Kusurlarını telafi etsinler. Yapmazlarsa Opel Türkiye'ye durumu bildirmenizde fayda var.

Tamkan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

efeyaya link' Alıntı:

Çok sinir bozucu bir durum, şikayet etmelisiniz.