Önerilen yedek parça markaları

icemaker

Kayıtlı Kullanıcı
48-Muğla
Siteyi ziyaret et
Aşağıdakiler GM in aynı ayarda karşılığını verir ( Boge ve SKF markaları GM den de iyi sonuç verir )

Amortisör Boge (tek marka)
Salıncak Meyle
Piston segman gömlek Kolben
Sensorler siemens, hella, magneti marelli
Debimetre Magneti Marelli, Hella
Kayışlar Continental
Rulmanda SKF (tek marka)
Yataklar glyco
Supaplar supsan

emrelee41

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Skf yan urun degildir opellerde fabrikanin kullandigi urundur
Luk fabrikanin kullandigi baski balatadir

Gm dediginiz sey general motrs ibaresidir

Turkiyede uretilen parcalari var sadece gm ablemi basiliyor
Mesela orjinal gm die satilan filtreler mann filter urunleridir sadece etiketi gm daha oncede baska bir filtre ureten firmaya yaptiriyordu gm etiketci :) takilmayin GM amlemine

SM-A700F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

emrelee41

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Belkide kayislari bile continental uretiyordur ama gm etiketi var noluyor gm 100 conti 50 isimden milleti kazikliyorlar orjinal diye orjinalde neyin orjinali hangi fabrika uretiyor bu parcalari

icemaker

Kayıtlı Kullanıcı
48-Muğla
Siteyi ziyaret et
Belkide kayislari bile continental uretiyordur ama gm etiketi var noluyor gm 100 conti 50 isimden milleti kazikliyorlar orjinal diye orjinalde neyin orjinali hangi fabrika uretiyor bu parcalari

Her markanın farklı markalara ürün siparişleri var ama GM sonuçta GM dir

bugün SKF e ürettirir yarın FAG a ama her iki firma da üzerine GM basarlar biz alırken GM olarak biliriz

buraya kadar doğru

Ama yinede herhangi üretici firma olursa olsun kendi imalatlarında kendi kalite anlayışına sahip iken GM e ürettiği ürünlerde kalite sınıfını GM belirliyor

Bu yüzden GM logolu ürün her zaman garantidir

mob411

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
corsa 1.3 cdti 75 hp 2011 araç için fren balatası ve disk önerisi alabilir miyim ? hangi marka kullanıyorsunuz

Kerim Avcı

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bobin hariç digerleri güzel olmuş. Uzun süre sorunsuz bobin icin gm veya delphi den şaşmayın. Diğerleri bir ayda bile sorun yaşatabilir. İşi bilmeyen usta yeni defisti diye üzerinde durmaz ve teklemeden dolayı size kelebek egr o2 sensörü arızalı diyebilir. Başıma geldi, telefonla joker hakkımı kullanıp başka şehirdeki tamirci arkadaşı aradım, direk olarak bobini değiştir arızaları sildir birdaha birşey olmaz dedi. Ustaya geri Yeri elleme bobini değiştir dediğimde kalfasıyla arasındaki fısıltı “boşa parası gidecek” ti ama bobini ısrarla değiştirtip bir hafta sonra tekrar yanına gelip te bilgisayara baglattigimda ariza olmayınca ben ayarı verdim ustaya.

davutoglu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Devirdaim için airtex diye bir marka varmış. Nasıl bilirsiniz. birde orjinal devirdaimi hangi firma üretiyor. Graff almayı düşünüyorum artık

Kamalah

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Önerilen yedek parça markaları

Arkadaşlar teyibin kasetçalar kısmındaki yürütme carklarindan biri kayıp bu yüzden kasetleri oynatamiyorum kısaca ileri saran taraf yerinde yok
Bildiğiz Teyip yedek parçası satan bir yer var mı?
Cevap lariniz için şimdiden teşekkürler

For more regarding Do poker rooms make money or How long does it take to withdraw from sportsbet have a look at the web page

ykara05

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
selamlar opelim net ailesi combo 1.3 aracımı aldığımda termostadı değiştireyim dedim ve değiştirdim italyan behr aldım orjinal diye 70000 km sonra termostat su kaçırmaya başladı
buda benim şansım olsa gerek