Opc jant göbeği düştü.

bynemeth

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar geçen gün başıma garip bir olay geldi. Nasıl oldu ne oldu bilmiyorum ama on tekerleklerin ikisinde de jant göbekleri yoktu. Jantlar opc arkeo bunun göbeğini gittigidiyor'da buldum. Uygun olup olmaması konusunda büyük endişelerim var görerek almak daha mantıklı geliyor. Aklınıza gelen bir yer var mı? İstanbulda yaşıyorum. Cevap bekliyorum.

HasanM

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.urvakoyu.com
Cvp: Opc jant göbeği düştü.

Geçmiş olsun. Jant göbeğinin ölçüsünü biliyorsanız, yada arka daki göbeğin birisini çıkartın ve ölçün. İnternette de aynı ölçüyü bulursanız alabilirsdiniz sıkıntı olmaz.

firstemperor1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

aynı sorunu geçen sene de yaşamıştım , dün bir baktım sağ ön kapak yok bende de. aynı marka jantlar var bende de geçen sene aramadığım yer kalmamıştı ölçüsü gerçektende sıkıntılı. antalya yeni sanayide bridgestone bayisinde bulmuştum 4 jant göbeğine 30 lira vermiştim orjinal diye sattılar içim acıdı çok pahalı plastik kapak için. ne yapacağım bilmiyorum şimdi

bynemeth

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Jant ölçüsü sıkıntılı bugün gittigidiyor'dan bir satıcı ile telefonda görüştüm ölçüleri verdim.. Bakalım beyefendi 4 gündür kargoya verecek bekliyoruz işte. Umarım gönderirse bende buraya sonucu yazarım.

bynemeth

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

İnternetten baktım. 2 satıcı dan sipariş verdim uyum sağlamadi siparişleri iade ettim. 6.2cm ön ölçüsü. 5.7cm arka ölçüsü İstanbulda satan bir yer varsa haberlerinizi bekliyorum. Çaresiz dükkan dükkan geziyorum.

adRe j

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

4 tanesi 30 TL ucuzmuş Cosmo jant in göbeğini aldim dün iki tanesine 90 TL verdim cikmacilarda yedek parcacida bulamadim serviste okşadi bizi

firstemperor1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

yuh o ne öyle. ben 4 tanesine 30 tl verdiğime üzülüyordüm, isteseydin ben alır yollardım sana

adRe j

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Çıkmacıları yedek parçacıları hep dolaşmıştım ama bulamadım ankarada mecburen servisten almak zorunda kalmıştım :)

Odak Dynamics

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.odakdynamics.com

Arkadaşlar OPC jantların çoğuna uyan jant göbeğini servisten 4'ü 70-80 TL civarına alabilirsiniz. (bu ayların rakamı, ileride değişebilir)
Insignia 20" OPC jantlarının göbeği olacak. Biraz dışarı çıkıntılı kalıyor ama başkası uymuyor.