Opel 3 Yaş Kampanyası

Hasip

Yönetici
Genel Başkan
03-Afyonkarahisar
Siteyi ziyaret et
opel-kampanya.jpg

3 yaş ve üzeri Opel’inize Profesyonel Bakım sadece 399 TL!
3 yaş ve üzeri Opel’inizi yetkili servislere getirin, Profesyonel Bakım Paketi ile ona iyi bakmaya devam edin. Üstelik mekanik parça ve işçilikte myOpel üyelerine* özel %25’e varan avantajlardan** yararlanın.

* Kampanyadan faydalanmak için myOpel’e üye olmanız, hesabınızı aktive etmeniz ve şasi numaranızın herhangi bir Opel Yetkili Servisi tarafından doğrulanması yeterlidir.
** %25 indirim, Opel Club Card ile yapılan tüm mekanik işlemlerde, orijinal parça ve işçilikte, 3 yaş ve üzeri tüm Opeller için, kampanyaya katılan yetkili servislerde geçerlidir. Araç yaşı hesabında, trafiğe çıkış tarihi esastır. Bazı dizel motor tipleri için

Profesyonel Bakım Fiyatı, KDV dahil 549 TL’dir

Ergun U.

Kayıtlı Kullanıcı
16-Bursa
Siteyi ziyaret et
İlanda ne kadar süre geçerli olduğu belirtilmiyor ama gidecek arkadaşlara tavsiyem aysonuna doğru randevu almasınlar. Kotaları üstünde randevu açıyorlar arabayı elinize almanız baya sürüyor.
Epey tantanalı olduğu için muhtemelen bir sonraki bakımı serviste yaptırmam diye düşünüyorum.

---- Seri mesaj engellendi. Mesajlar birleştirildi. (Opel Forum) ----

@Hasip hocam eski ilanı yayınlamış olabilirsin ben fiyat değişmemiş diye şaşırmıştım.

Ekli dosyalar

• Screenshot_2018-08-26-20-13-02-048_com.gme.myopel.png
    Screenshot_2018-08-26-20-13-02-048_com.gme.myopel.png
    82.5 KB · Görüntüleme: 315
Son düzenleme:

torontati

Kayıtlı Kullanıcı
01-Adana
Siteyi ziyaret et
Babam bu şirkete başvurdu! İyi çalışıyorlar