Opel Astra 2010-2016 J Kasa Modeller Için Paspas Önerileri

emretrkci

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar lütfen konu ile ilgili fikirlerini ve önerilerini bekliyorum. Yardımcı olursanız çok sevinirim.

Hasip

Yönetici
Genel Başkan
03-Afyonkarahisar
Siteyi ziyaret et
Hocam 3D paspaslar çok hoşuma gidiyor. Ayrıca model olarak kilitli modellerden alırsanız kesinlikle memnun kalırsınız.

Cemil

Yönetici
Başkan
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Evet orjinal paspaslar gibi kilit olursa iyi olur..Paspasın ayağının altından kayıp pedallara gitmesi çok gıcık bir olay...Ben genellikle lastik olanları kullanmıyorum ama kışın ıslanıp koku yapmaması açısından lastik tercih ediliyor..
Bu linkte örnekleri var; https://www.gittigidiyor.com/arama/?k=opel+astra+j+paspas

quattro

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
2017 model sedan kasa J kasa için havuzlu paspas ve bagaj havuzu alan var mıdır acaba? netteki yorumların kimisi acayip mükemmel mühendislik harikası diyor, kimisi de yerine oturmadı bombe yaptı yazıyor... son zamanlarda alan, kullanan ve önerebilecek olan var mıdır?... teşekkürler...

---- Seri mesaj engellendi. Mesajlar birleştirildi. (Opel Forum) ----

2017 model sedan kasa J kasa için havuzlu paspas ve bagaj havuzu alan var mıdır acaba? netteki yorumların kimisi acayip mükemmel mühendislik harikası diyor, kimisi de yerine oturmadı bombe yaptı yazıyor... son zamanlarda alan, kullanan ve önerebilecek olan var mıdır?... teşekkürler...

Son düzenleme:

Selçuk1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Görüntüleme: https://youtu.be/aX0fqsNWugo

Bu firmanın ürünlerini araştırırken bu video ile karşılaşmıştım. Arkadaşım aldı toyotasına memnunum diyordu.

---- Seri mesaj engellendi. Mesajlar birleştirildi. (Opel Forum) ----

SM-C7000 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Hasip

Yönetici
Genel Başkan
03-Afyonkarahisar
Siteyi ziyaret et
HB aracıma daha dün aldım hepsiburada üzerinden. Tık diye oturdu kesinlikle alınmalı diye düşünüyorum.

quattro

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
herkese merhabalar,

rizline paspas aldım... videosunu çektim... isteyen izleyebilir ama ben görüşlerimi de yazayım....

video için:
Görüntüleme: https://www.youtube.com/watch?v=5TdKWyb04ac

- öncelikle halı paspas mı bagaj havuzu mu dersek kesinlikle bagaj havuzu... - eski kauçuk paspaslar kadar yumuşak değil... sürekli tak çıkar yapılırsa ve bükülürse deformasyona uğrayabilir... - koku yok... - tam oturdu, süper uydu DENİLEMEZ ama makul seviyede uydu ufak tefek kusurlar var belirttim... - koruma sağlar mı evet... bagaja bir şey dökülürse çok daha masraflı olur... azami düzeyde koruma sağlayacaktır... - 90 Tl ile bu ürün alınır mı... evet alınır... açıklaması için dip not ekledim.... - bu tip ürünleri üretenler memleketimizin sanayicileri... 3-5 TL için bu arkadaşları gömmeyelim mümkünse alış veriş yapalım ve kendilerini geliştirmelerini sağlayalım... - bir süre sonra tekrar video çekerek 3 ay sonra, 6 ay sonra ne halde anlatmaya çalışacağım.... DİP NOT: bu arada biraz teknik bilgi yazmak istiyorum... polimerik malzemelerin üretiminde pek çok faktör hesaplanmalıdır... hammadde kalitesinden dolgu miktarına, kalıplama esnasındaki sıcaklıktan soğuma süresine kadar belki de 15 farklı faktör, malzeme boyutunu etkilemektedir... dolayısı ile benim aracımdaki bu ufak tefek uyumsuzluklar başka üretimlerde olmayabilir...

tekrar söylüyorum ithal bir ürün satın almaktansa yerli ürün tercih etmek doğru olacaktır... yakında paspasları da alacağım nasipse ve onun da videosunu çekeceğim...