Opel Astra J CD400 Kod Resetleme

esram30

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tahmini ne kadara maal olur?

ayrca geri görüş kamerası aktf mi?

Cihazı fiyatı çok değişken 500 e de veren var 800 e de veren var. Ayrıca tuş takımı da alınmalıdır. cd 400 tuş takımı ile çalışmıyor. tahminen 1000 tl ye mal oluyor. eve tgeri görüş kamerasıda çalışıyor :)

yasin90

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Cihazı fiyatı çok değişken 500 e de veren var 800 e de veren var. Ayrıca tuş takımı da alınmalıdır. cd 400 tuş takımı ile çalışmıyor. tahminen 1000 tl ye mal oluyor. eve tgeri görüş kamerasıda çalışıyor :)

Keşke ankarada olsaydınız keşke

Özgür Topçu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Vın kodu sorunu

Biraz elektronik bilgisi birazda programlama bilmek lazım. Teybin içerisine gömülü olan VIN kodu silinerek aracınızın VIN kodu tekrardan programlanarak yazılıyor. Ben yapabiliyorum. Bu aralar işlerim çok yoğun bunula ilgili bir rehber hazırlarım ileride. Hatta bir adet cd 600 buldum çıkma ucuza şimdi onu cd 400 ün yerine takmakla uğraşıyorum bakalım yapabilecekmiyim.

Akın Bey benim aracındaki teyp de farklı bir araca ait. bu nedenle kilitli uyarısı vermekte. Ben size şase no ve teybi göndersem yardımcı olabilir misiniz? Saygılar

yenicag

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hocam siz ne yapmak istiyorsunuz onu söyleyin yeter. ankarada bir arkadaşın aracınada yaptım :)

Tekrar hortlatıcam konuyu ama Bende bir akrabamın multimedia alması sonucunda CD600 ü aldım. Multimedia cihazları sevmiyorum. CD600 ve intellink benim ihtiyaçlarımı fazlası ile karşılıyor. Aracıma bir heyecanla taktım ama gvip dediğiniz kablo diğer arabanın üzerinde. Tüm mesajları okudum ama iki şey kafama takıldı. cd600 teypin arkasındaki soketlerin gvip ve mini usb arasında kalan soketin işlevi nedir? o girişe takılan beyaz soketli kabloyuda diğer araçtan sökmemiz gerekiyor mu? Benim araçtaki cd400 tuş grubu var dediğiniz gibi yönetmiyor anlaşılan. CD600 tuş grubuna ihtiyaç olacak. benim cd400 diğer multimedia ve aracı kontrol ederse eğer değiştirmeyi deneyeceğim. Yardımcı olabilirseniz bios yazdığımız ekipmanımız var VIN kodu için gerekli kodlamayı yapabilirim. Hiç bilgi vermemişsiniz sadece tesisat değişikliğinden bahsetmişsiniz, çalıştığından ve birkaç araca uyguladığınızdan bahsetmişsiniz. Hiçbir bağlantı ve montaj ayrıntısı bulamadım internette aramadığım yer kalmadı. Eğer bu bilgiyi ücret karşılığında veriyorsanız sizden alabilirim. Amerikayı yeniden keşfetmeye gerek yok. Ben bu cihazı aracımda çalıştırmak istiyorum. Umarım hala forumdasınızdır.

esram30

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Tekrar hortlatıcam konuyu ama Bende bir akrabamın multimedia alması sonucunda CD600 ü aldım. Multimedia cihazları sevmiyorum. CD600 ve intellink benim ihtiyaçlarımı fazlası ile karşılıyor. Aracıma bir heyecanla taktım ama gvip dediğiniz kablo diğer arabanın üzerinde. Tüm mesajları okudum ama iki şey kafama takıldı. cd600 teypin arkasındaki soketlerin gvip ve mini usb arasında kalan soketin işlevi nedir? o girişe takılan beyaz soketli kabloyuda diğer araçtan sökmemiz gerekiyor mu? Benim araçtaki cd400 tuş grubu var dediğiniz gibi yönetmiyor anlaşılan. CD600 tuş grubuna ihtiyaç olacak. benim cd400 diğer multimedia ve aracı kontrol ederse eğer değiştirmeyi deneyeceğim. Yardımcı olabilirseniz bios yazdığımız ekipmanımız var VIN kodu için gerekli kodlamayı yapabilirim. Hiç bilgi vermemişsiniz sadece tesisat değişikliğinden bahsetmişsiniz, çalıştığından ve birkaç araca uyguladığınızdan bahsetmişsiniz. Hiçbir bağlantı ve montaj ayrıntısı bulamadım internette aramadığım yer kalmadı. Eğer bu bilgiyi ücret karşılığında veriyorsanız sizden alabilirim. Amerikayı yeniden keşfetmeye gerek yok. Ben bu cihazı aracımda çalıştırmak istiyorum. Umarım hala forumdasınızdır.

hala forumdayım. sadece işlerim çok yoğun bu aralar. siz gvif kablouyuda diğer araçtan sökün çünkü o kablo uğraştırıyor. cd600 tuş takımına da ihtiyacınız var. montaj için şema oluşturdum. yardımcı olurum. çalıştırmak için çok uğraştım :). tuş takımı değişikliği işinize yarar ama diğer araçta 1 kablo eklemeniz gerekecek büyük ihtimal. söktüğünüz araçta geri görüş var ise o beyaz soket geri görüş ve mikrofon bağlantısı için gereklidir.

kurtluk_talip

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba arkadaşlar, ikinci el bir astra j araç aldım üzerinde navimex multimedia var ama pek stabil bulmadığım için orjinal teybe dönmek istiyorum, kendi cihazı ortada yok ama birebir aynı model cd400'den temiz bir adet çıkma cihaz buldum. Güzelce montajını yaptım ama ekrana "kilitli" şeklinde bir uyarı çıktı. sanırım aracımla eşlenmesi ya da teybin kod olayının çözülmesi gerekiyor. bunu kendi imkanlarımla yapabilir miyim, ya da ne kadar bir masrafı olur servise götürsem. ya da servise mi iyi bir teypçiye mi götürmeliyim, fikirlerinizi rica ediyorum.

Merhaba , sorunu halledebildiniz mi?

Bende , Cd 300 teybimi söküp yerine Cd 400 teyp montajı yaptım. Cd 400 ün kodu elimde mevcut, ancak ekranda sürekli kilitli yazıyor,kilit kodunu teybe giremiyorum

Yardımcı olursanız sevinirim