Opel Astra J Gündüz Farı

erendn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Herkese Kolay gelsin. Arkadaşlar benim aracım astra 1.6 Business 2013 model. aracın gündüz farları sarı ampül. Bunu ben beyaza çevirmek istiyorum nasıl bir ampül almam lazım yada ampül yanında dekoder almak gerekiyor mu arıza lambası için ? şimdiden teşekkür ederim.

butterfly_effect

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Led oluyor dediğiniz gündüz farları. Servise bir sorun, değişimi yapılıyor mu, nasıl yapılıyor? Bir de kaç para, değecek parasına bakmak lazım.

astra_j

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu olur mu alanlar baya memnun bende dusunuyorum.

R3 80 Watt 9600LM Auto H7 Led-scheinwerfer H1 H3 H4 H8 H11 9005 HB3 HB4 9006 5202 H16xenon weiß 6000 Karat R3 XHP-50 Auto Led-scheinwerferlampe
http://s.aliexpress.com/2mMFZve6
(from AliExpress Android)

HasanM

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.urvakoyu.com
Bunlar H7 led lamba. Gündüz farlarınıza uymaz. Gündüz farları T20 7443 çift flamenli ampul. Eger gündüz farlarınıza led bakıyorsanız T20 7443 led almanız gerekir.

astra_j

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bunlar H7 led lamba. Gündüz farlarınıza uymaz. Gündüz farları T20 7443 çift flamenli ampul. Eger gündüz farlarınıza led bakıyorsanız T20 7443 led almanız gerekir.

hee bunlar su lambalar tamam hocam tesekkurler. peki bu linkini yolladiklarim benim normal farlara uyar mi?

model: 2011 cdti 1.7

HasanM

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.urvakoyu.com
hee bunlar su lambalar tamam hocam tesekkurler. peki bu linkini yolladiklarim benim normal farlara uyar mi?

Bu ledler bizim soketlere uymaz gibi görünüyor. Çünkü bizim farlara direkt olarak H7 soketi takılmıyor bir aparat var ve bu aparatta 2 adet çıkıntı var fara bu çıkıntılarla tutuyor. Bu h7 bizim aparata uyar mı bilmiyorum.

Bizim far soketi bu şekilde

M0Ld3a.jpg

QaZVoV.jpg

qbPGZW.jpg

astra_j

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

RX24 1R 1 Ohm 50 Watt Aluminium Hochleistungswiderstand Metall Shell Fall Kühlkörper Widerstand Widerstand
http://s.aliexpress.com/QZjiArYj

bu mu parca hocam? ama bence arada parca olursa sagliksiz olur gibi. bizimkine uyan bi led bulmaya caliskm. cunku simdiki isiklarla pek bisi gözükmuyor geceleri.

HasanM

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.urvakoyu.com

RX24 1R 1 Ohm 50 Watt Aluminium Hochleistungswiderstand Metall Shell Fall Kühlkörper Widerstand Widerstand
http://s.aliexpress.com/QZjiArYj

bu mu parca hocam? ama bence arada parca olursa sagliksiz olur gibi. bizimkine uyan bi led bulmaya caliskm. cunku simdiki isiklarla pek bisi gözükmuyor geceleri.

Evet bizim far yapısı bu. Bu ledlerden daha önce bir arkadaş almıştı aydınlatması güzeldi ama far tasının yapısından dolayı çok dağını ışık veriyordu, binaların 1. 2. katlarını bile aydınlatıyordu. O yüzden çıkarmak zorunda kaldı. Diğer araçları çok fazla rahatsız ediyordu.

astra_j

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
peki hocam tam uyan birtane bulim o zaman. simdilik bu takili olanlarla idare edim. cok tesekkürler cevaplarin icin