Opel astra sedan j 2017 suyu hemen bitip harareti kalkıyor

Ferhat.21

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
Opel Astra j suyu çok erken bitip harereti kalkıyor nedenini bilen varsa yazarmı lüfen

Kaan.

Teknik Destek Ekibi
27-Gaziantep
Siteyi ziyaret et
Nasıl su bitiyor arabada su kalmazsa hava yapar hararet yapar su eksiliyorda duman atma varmı arabada

Ferhat.21

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
Su deposunda su bitme noktasına gelip hararet göstergesi yükseliyor

Ferhat.21

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
Birazda duman atma var
Nasıl su bitiyor arabada su kalmazsa hava yapar hararet yapar su eksiliyorda duman atma varmı arabada

Ersin_35

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
3 yaşında araba su mu eksiltir Allah aşkına. Conta yakmış olamaz. Daha doğrusu olmaması gerekir. Ya lpg bağlantılarında kaçak var. Ya da diğer borulara kaçak var. Ama bu konu hayati. Öyle çalışırsa bir süre motoru yersiniz.

Ferhat.21

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
3 yaşında araba su mu eksiltir Allah aşkına. Conta yakmış olamaz. Daha doğrusu olmaması gerekir. Ya lpg bağlantılarında kaçak var. Ya da diğer borulara kaçak var. Ama bu konu hayati. Öyle çalışırsa bir süre motoru yersiniz.
Hocam araç daha altmış binde ve 2018 çıkışlı ama sürekli arıza veriyor bende anlamadım

Ersin_35

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Hocam araç daha altmış binde ve 2018 çıkışlı ama sürekli arıza veriyor bende anlamadım
1.6 mı aracın? Lpg yi sen mi taktirdin alırken mi vardı? Sorunun lpg bağlantılarından olabileceğini düşünüyorum. Hic ustaya falan gösterdin mi?

Ferhat.21

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
1.6 mı aracın? Lpg yi sen mi taktirdin alırken mi vardı? Sorunun lpg bağlantılarından olabileceğini düşünüyorum. Hic ustaya falan gösterdin mi?
[/QU
Evet araç lpg li ben taktırdım. Ustaya daha göstermedim dün bu problemle karşılaştım bu gün nasıp olursa göstereceğim

Kaan.

Teknik Destek Ekibi
27-Gaziantep
Siteyi ziyaret et
Doğru lpg varsa diyafram patlamış olabilir oradan emmeye su gerebilir yedek depo kapağını ac lpg kokuyormu bak ve su bağlantılarına bak kacak varmı