Opel Corsa 1.3 Cdti Astra 1.3 cdti Golf

Fastex1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben corsa'yı tercih ederdim spor tarzda bir şeyler istediğin için 90 hp dizel tatmın edici performan sunuyor 2. vitesten sonra hafif rampada 1.6ya plaka okutursun yakıtta iyi çiplersen uça uça gisersin artık.

bugün opel corsa 1.4 otomatık olan bı arkadasımla konustum şirket arabası oda dıyorkı 100km den sora arabanın yalpaladıguını hıssedıorsun ve asırı cok yakıyor dıor gercı bu zamana kadar dusuk motorlu arabaya bınmedıgın ıcın bana mı oyle gelıyor anlamadım dıo ama 100 km den sora sallıyor asırı dıor :S tamda corsada karar kılmıstım..... daha detaylı bılgı verebılcek yokmu arkadaslar :S

.:Rivendell:.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
1.4 benzinli oluşu otomatik oluşu yakıtı etkilemiş olabilir ve isterseniz opel yetkili servislerinden birinde Corsa ile test sürüşüne çıkarak fikir sahibi olabilirsin.
Ayrıca sallamanın balanstan olduğunu düşünüyorum şirket arabası diyorsunuz ayrıntıya çok takılmazlar zaten rot-balans ayarı ile sallanma kesiler gibime geliyor.

Fastex1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
1.4 benzinli oluşu otomatik oluşu yakıtı etkilemiş olabilir ve isterseniz opel yetkili servislerinden birinde Corsa ile test sürüşüne çıkarak fikir sahibi olabilirsin.
Ayrıca sallamanın balanstan olduğunu düşünüyorum şirket arabası diyorsunuz ayrıntıya çok takılmazlar zaten rot-balans ayarı ile sallanma kesiler gibime geliyor.

şirket arabası ama daha baqımları yenı yapılmıs bende anlamadım arkadasta arabanın yukseklıklıgınden kaynaklandıgını soluor :S

cmb

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yalnız golf 1.4 yazmışsınız TSİ herhalde oysa hertürlü golf değilse en yeni olanını alırım

dewilking08

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
1,4 tsi mı.o fiyata tsi var mı ki:s bence astra cdti.tabe tsi bulunursa işler değişir...

umit1984

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.daskuza.com
GErçekten O fiyatlara Tsi falan yok bildiğim kadarıyla... ama şöyle bir gerçek var Astra harika araba hele birde 1,3 alacaksan başka söze gerek.kim ne derse desin sınıfının en iyisi.

efekadefe

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ekonomi, biraz performans, rahatlık gibi faktörlerden yola çıkarak ben cdti astra aldım.
ama param olsaydı bunların yanına üst sınıf malzeme kalitesi ve mükemmel performansı da eklecek olan tsi golf alırdım.
belirttiğiniz rakamlara tsi bulunmaz. 1.6 benzinli golflere de bakmayın bence(hem fsi hemde normal). yakıt olarak üzer.

dewilking08

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
GErçekten O fiyatlara Tsi falan yok bildiğim kadarıyla... ama şöyle bir gerçek var Astra harika araba hele birde 1,3 alacaksan başka söze gerek.kim ne derse desin sınıfının en iyisi.

iki arabaya da sahip oldum ne yalan söyliyim tsi motor golfün bütün ufak tefek açıklarını kapatıyor.astranın benim gözümde en büyük avanatajı mekaniğinin çok sağlam olması...