Opel Corsa 2013 USB

Nesli

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba herkese,

2013 model Opel Corsa araç aldım ve nasıl olsa taktırırım diyerek USB olmamasını çok dert etmedim. Ancak o kadar kolay değilmiş.Araçta CD ve AUX var. (AUX çıkışından müzik dinlemek istemiyorum, panelden kullanım önemli benim için.)

En son internetten CD changer aracılığıyla takılan bir aparat buldum ancak onu kullandığınızda anladığım "random" özelliğini kullanamıyorsunuz ve USB'yi 6 klasöre bölüp şarkıları oraya atmanız gerekiyor.

Sonra paneli komple değiştireyim dedim. Bunun için dışarıdan bir elektronikçi 1.250 TL istedi, yol bilgisayarı ve geri görüş kamerası dahil olarak.

Sorularım şöyle:

1-Random özelliği ve direksiyon kumandasıyla uyumlu bir USB çözümü var mı?
2-Yoksa o zaman komple paneli değiştirdiğimde yol bilgisayarı hangi yazılımla çalışıyor bir fikri olan var mı? Artık Google maps olduğu için faydalı bir şey mi anlamaya çalışıyorum.
3-Komple panel değiştirme fiyatı sizce uygun mu?

Teşekkürler.

astraopc

Yönetici
Moderatör
52-Ordu
Siteyi ziyaret et
bütçen ne kadar ? Bazı çözümlerim var :)

okican

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
1250 verip ana üniteyi değiştirmek konuyu çözer. ayrıca esktra özellikler eklemiş olursun.
android işletim sistemli bir cihaz alırsan yapabileceklerinin sınırı yok gibi.

diğer bulduğun aparat zaten aux, usb eksiği olan modeller için, ancak bazı özelliklerinin eksik olması senin ihtiyaçlarını karşılamıyor.

son olarak corsa nın orijinal hoparlörleri çok da müzik dinleme keyfi vermiyor, bu kadar masraf yapmaya değer mi bakmak lazım.

Amac

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bende de 2014 corsa var. Onde arkada hopeor var saniyordum arkadakiler bos cikti:)

Latif_argok

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hocam aynı durum bendede vardı astra gtc ye bu şekil necvox cihaz geri görüş direksiyon kumanda hepsi mevcut işini görür derim android cihazlar bin lirayi görüyor ben altı yüze hallettim.
195f4a4c765dafcf28d478715f6f6c0f.jpg

SM-G935F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

iskader

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hocam aynı durum bendede vardı astra gtc ye bu şekil necvox cihaz geri görüş direksiyon kumanda hepsi mevcut işini görür derim android cihazlar bin lirayi görüyor ben altı yüze hallettim.
195f4a4c765dafcf28d478715f6f6c0f.jpg

SM-G935F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Üstad modeli ne nerden aldın

Redmi Note 2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi