Opel Corsa C bluetooth ile müzik dinleme nasıl yapılır ?

omr35snck

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Merhaba Opel Corsa C sahibiyim. Aracım da müzik dinlemek istiyorum ama bütün müziklerim telefonda olduğu için ve teyp de orjinal teyp olduğu için orjinalliğini bozmadan nasıl müzik dinleye bilirim? Aux çıkışı yok Double teyp takmak istemiyorum. Fm transmitter işe yarar mı İzmir de yaşıyorum transmitter için sorun olur mu ? Bu konu hakkında bilgilerinize açığım.

Kaan.

Teknik Destek Ekibi
27-Gaziantep
Siteyi ziyaret et
Merhaba Opel Corsa C sahibiyim. Aracım da müzik dinlemek istiyorum ama bütün müziklerim telefonda olduğu için ve teyp de orjinal teyp olduğu için orjinalliğini bozmadan nasıl müzik dinleye bilirim? Aux çıkışı yok Double teyp takmak istemiyorum. Fm transmitter işe yarar mı İzmir de yaşıyorum transmitter için sorun olur mu ? Bu konu hakkında bilgilerinize açığım.
Teybe takılıyor bluetooth ama ancak elime düşerse yapıp atabilirim orj. Teypte oluyor yani

omr35snck

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Teybe takılıyor bluetooth ama ancak elime düşerse yapıp atabilirim orj. Teypte oluyor yani
Anladım. İzmir de yapan olsa bugün götürüp yaptırcağım da nerde kim yapar bilemiyorum. Sorduğum kişiler direk teyp değiştir hiç uğraşma dedi.

mifsad

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
adam burda açıklamış.Ayrıca 2.sanayide alkaya opelin yanında teyp işiyle uğraşan birini gördüm içerde bi çok opel teypler vardı tahminim o yapabilir.Yada özelden numara yazıcam bucada ona bir sor belki yapabilir.

Scoutest

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
Anladım. İzmir de yapan olsa bugün götürüp yaptırcağım da nerde kim yapar bilemiyorum. Sorduğum kişiler direk teyp değiştir hiç uğraşma dedi.
Merhaba, Siemens 2005 CDR teybim var ve kendi deneyimimle aux çıkışı yaptım. Ses kalitesi telefonun equalizer ine göre değişiyor fakat iyi kondansatör ve lehim kullanırsanız boş halde iken ses karıncalanmasını tamamen önleyebilirsiniz. Video:

IMG_20210628_233915362a6daa7b7df822.jpg

IMG_20210628_233919d61e9c5579fb01a6.jpg

IMG_20210628_2357371dcaa847b519038b.jpg

Son düzenleme:

Sarman

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Ben Belkin marka bluetooth ile sorunu çözdüm. Beraberinde 2 USB çıkışlı çakmak adaptörü ve arkası yapışkanlı küçük bir kumanda geliyor. 28,6 mhz e ayarladım, radyodan da 28,6 ayarlayınca sorunsuz ses aktarımı oluyor. istersen aux girişi de var. Telefon ile eşleştirdim, eller serbest görüşme de yapıyorum. Ayrıca micro SD kart yuvası var. https://www.alibaba.com/product-detail/Baseus-Wireless-FM-Modulator-Adapter-3_1600426520435.html burada açıklamaları var. Yanlış hatırlamıyorsam trendyoldan almıştım.