Opel corsa c far değişimi ?

Bygnr

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
merceği sökmek istemiyorum zaten aracım orjinal mercekli far orada sıkıntı yok sıkıntı xenon farlarda 2 sene önce aracımda xenon farlar vardı muayneden geçmedi sarı taktık öyle olunca bende birdaha sarıları değiştirmedim ama 1 bucuk seneye geçti iğrenç bir görünütü alıyorum aydınlatma sıfır

---------- Yeni Mesaj eklenme zamanı: 15:57 ---------- Önceki Mesaj zamanı: 15:56 ----------

o yüzden de bu philips in h7 leri var eğer sıkıntı olur mu muaynede diye sormak istedim.

---------- Yeni Mesaj eklenme zamanı: 15:59 ---------- Önceki Mesaj zamanı: 15:57 ----------

son demleri artık sisleri açmazsam Allaha emanet gibi gidiyorum.

Bygnr

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kimse yazmadı bende o Philips h 7 extreme vision ampüllerini aldım kısalar için konu kapanmıştır arkadaşlar göstermiş OLDUĞUNnuZ bilgilendirmeler için teşekkür ederim

poyraz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Dostum değişiklik oldumu memnunmusun şimdi. Bendede aynı sorun vardı. kısalar hiç göstermiyordu birde far motoru arızalı farlarında ayarı tutmuyordu. Bende aynı şekilde angel farmı alsam merceksiz mi alsam mercekli mi kararsızlığını yaşarken. Haftasonu park halinde duran aracımın yanına geldim baktım ön tampon düşmüş sağ far kırılmış yani biri vurmuş kaçmış. Bende bir çift mercekli depo marka far sipariş ettim.