Opel corsa d Marşbiyel ve tampon ekleri Montaj

Kaya_44

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Dayson marka silikon dan baskasını kullanma yapıştırmak için gerisi yalan çünkü. Silikon lekesinide en iyi bayanların ohe temizlemede kullandığı aseton temizliyor ancak uygularken çok bastırmadan uygula yoksa boyaya zarar verirsin bnim basıma geldi ve hala uğraşıyorum ve eklerin orjinal opc ürünü deilse çok uğraştırıyor ben efe polyesterden aldım bin pişman oldum

TayfunGR

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Soner Doğru

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
allah boyacilarin eline dusurmesin bende ruzgarliklari piano black boyatim dedim 120 tl para cektiler. yok ozel boyasi var altina ayri madde surucem kullanicam vs vs.. dedim ki usta ruzgarliklar 40 tl senin haberin varmi dalgami geciyorsun adam mi seciyorsun :D kendim gittim ruzgarliklari bi guzel zimparaladim, plastik alt ilacini aldim bi guzel surup beklettim uzerinede bi guzel piano black boya cektim 10 numar a5 yildiz 5-6 aydir kullaniyorum kis atlattik ama gram atma olmadi :)

KOnumuz ekleri takmaya gelince : 3m bantlar belli bi yerden sonra tutmuyor hele bu sicaklarda eriyip gider duser ..siyah silikon alip marspiyeleleri vida yerlerinden tutturduktan sonra alttan bosluklari iyice doldurmaniz gerekecez. bu sicaklarda siyah silikon tek care hizli kurur. ayrica ozel bantla iyice gerdirmeniz gerekiyorki saglam tutsun.. isin ehli olmaya gerek yok aslinda takim taklavar ve birazda ugras gerekiyor. yamuk takmadiginizdanda emin olun :)