Opel corsa D Navimex Android Sorunu

Sezeraydin.92

Kayıtlı Kullanıcı
71-Kırıkkale
Siteyi ziyaret et
Herkese kolay gelsin 2010 Corsa D 1.4 enjoy 111. Yıl serisi aracım var yaklaşık yirmi gün önce Navimex marka Android teyp taktırdım dubble ekran o gün bu gündür kafayı yemek üzereyim bir türlü doğru düzgün randuman alamadım sorun şu teyp tezgahta 12 v bağlandığında sorunsuz çalışıyo fakat araç üzerinde randuman vermiyo bazen yarım saat bazen bi saat kadar düzgün herşeyi aktif çalışıyo ama birden kapanıyo ve tekrar açabilmek saatler sürüyo açmak için neler neler yapıyorum normalde kontağ açılınca otomatik açılması gereken cihaz saatlerce uğraştan snra düzeliyo ve gene yok aynı sıkıntı tekrar edip duruyo geri gönderdim ettim ama yok yani bunun problemi nedir anlayan ne yapmamız gerekeni bilen daha önce başına gelmiş olan varsa lütfen yardımlarınızı bekliyorum.

omeroz

Yönetici
Başkan
01-Adana
Siteyi ziyaret et
Size bu cihazı satan ya da montajını yapan muhatabınızın bir çözüm üretmesi, çözüm üretemiyorsa da iade alması aracınızı eski haline getirmesi gerekli. Tabi düzgün bir esnafsa ya da kurumsal bir firmaysa. Sizin bu durumla vakit harcıyor olmanız anlamsız.