Opel corsa d park sensörü mü ? Multimedia sistem mi ?

Satriani34

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Selamlar. Opel corsa d kasa 1.2 enjoy 2007 model aracıma park sensörü taktırmak istiyordum. Araştırmalarım sonucu cenmax diye bir marka buldum. Ön ve arka park sensörünü 1950 tl fiyat veriliyor. Aynı zamanda multimedia sistemlerini de araştırıyorum ama markalara aşina değilim. Multimedia sistemlerde arka kamera hediye olarak veriliyor veya ayrıca satın almanız gerekiyor öğrendiğim kadarıyla. Tavsiyeleriniz nelerdir ? Multimedia arka kameralı sistemler de marka olarak ? Veya park sensörü cenmax yeterli olur mu? Yalnız multimedia sistemde arkada kamera olacak ama ön tarafa da sensör olsun istiyorum bu mümkün mü ?

Ens4181

Kayıtlı Kullanıcı
41-Kocaeli
Siteyi ziyaret et
Hepsini tam set satıp ve montaj yapan bulamamıştım bende. ön ve arka park sensörü için A101’den 120 tl’ye aldım ama öne taktırmadım açıkçası duruyor şimdilik. arka park sensörü montajı için 50 Tl verdim. 😄
Multimedia içinde necvox marka letgodan temiz ürün denk geldi 1000 tl’ye aldım arka kameralı ve taktırdım, montaj için 100 Tl verdim.
1 yıldır sorunsuz kullanıyorum, arka kamera çok hoş plakalık lambasına dahil olarak çıktı kutu içinden. taktırdığım bayiide bir çok opelci necvox tercih ettiğini söylendi ki takarken bir kaç tane daha astra j daha geldi demek ki tercih ediliyor.
Necnox'un Corsa D kasa için ürünleri var mı bilmiyorum ama firmayı arayıp, detayları öğrenebilirsiniz. Alternatif olarak toyota. honda ve ford sahiplerinin çok kullandığı carvocal markasınında iyi olduğu duydum.

• Beğen
Tepkiler: Satriani34