Opel İnsignia 2010 Hoparlör tavsiyesi

murat121

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba. Aracim 2010 insignia 1.6T Cosmo ve Dvd800  navigasyon var. Aracimin sol ön hoparlör ü patlak servise sordum 175+50 işçilik seklinde fiyat verdi. Sizce orijinal urun mü kullanayim yoksa Alphine in 200 liralık hoparlör setinden mi alayim  . Zaten insignianin ses sistemini begenmiyorum. Sadece hoparlör ile kısık ses ve orta seslerde doygunluk alabilir miyim? Yüksek ses sevmem biraz daha tizler ve netlik artsın yeter. Onerinizi bekliyorum anfi ve subwofer almak mümkün değil yer sıkıntısı olur çünkü.

Qfflline1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Cvp: Opel İnsignia 2010 Hoparlör tavsiyesi

Hoparlörü siz değiştirebilirsiniz diye düşünüyorum eğer eliniz biraz yatkın ise bende j kasa astra var kapıları rahatlıkla söktüm ama insigniada nasıl bilmiyorum çokta zor olmasa gerek geçen internette hoparlör tavsiyesi isteyen arkadaş vardı ordaki yorumlarda alpinin ilerde sıkıntı çıkardığını söyledi bir arkadaş tecrübesini aktarmış daha doğrusu sony önermişti muhtemelen sizin hoparlörde 16 cm dir . birde sony bakın derim servisteki ücrette fazla imiş ve ne takıyorlar serviste onuda bilmiyorum açıkçası