Opel Markası'nden Ne kadar Memnunuz ?

OPEL MARKASINDAN MEMNUNMUSUNUZ ?

• Evet. Kesinlikle

• İadre Eder.

• Kararsızım.

• Hayır

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.

opelankaraopel

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
arkdaşlar. sıfır opel alıyorum ancak bayi nagisayon paketini almazsan satmam diyor. böyle birşey olabilirmi. 11 bin lira fark istiyor

Hasip

Yönetici
Genel Başkan
03-Afyonkarahisar
Siteyi ziyaret et
arkdaşlar. sıfır opel alıyorum ancak bayi nagisayon paketini almazsan satmam diyor. böyle birşey olabilirmi. 11 bin lira fark istiyor

Navigasyon paketi derken ? hangi aracı alıyorsunuz ? Üzerine sonradan mı takılacak yoksa orjinal olarak mı navigasyon paketli geliyor. Biraz daha detay verebilirmisiniz...

OKANCAANNN

Başkan
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Öyle bişeymi var ? Aldanmayın niyetiniz ciddiyse OPEL ERDEMİR - İSTANBUL yardımcı olsun sordularım araç varmı diye.

opelankaraopel

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
Navigasyon paketi derken ? hangi aracı alıyorsunuz ? Üzerine sonradan mı takılacak yoksa orjinal olarak mı navigasyon paketli geliyor. Biraz daha detay verebilirmisiniz...
araç editon plus. normalde navigasyon geri dönüş yok orjinalinde yok. ama bayi böyle opsiyonlu geliyor diyor. ilk defa böyle birşey gördüm. ne yapayım sizce

Hasip

Yönetici
Genel Başkan
03-Afyonkarahisar
Siteyi ziyaret et
araç editon plus. normalde navigasyon geri dönüş yok orjinalinde yok. ama bayi böyle opsiyonlu geliyor diyor. ilk defa böyle birşey gördüm. ne yapayım sizce

Bayi piyasada ki 2-3 bin (3-5 bin) arasında ki navigasyonu garanti ayağına yüksek fiyata takmak istiyor. Tamamıyle açıkgözlülük başka bişey değil...

opelankaraopel

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
Bayi piyasada ki 2-3 bin (3-5 bin) arasında ki navigasyonu garanti ayağına yüksek fiyata takmak istiyor. Tamamıyle açıkgözlülük başka bişey değil...
taktırmayayımım değilmi itiraz edip. baktım en pahalısı n11 de 5000 lira . takacakları navtexmi navexmi öyle birşey.

Hasip

Yönetici
Genel Başkan
03-Afyonkarahisar
Siteyi ziyaret et
Okan beyin söylediği gibi dilerseniz diğer bayilere de sorabilirsiniz. Malum piyasada araç biraz zor bulunuyor. Bu nedenle bayi cingözlük yapıyor olabilir.

OKANCAANNN

Başkan
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et

Taktırmak zorunda değilsin, bayiler araçları kendi stoklarına çekerken boş satış olarak çekiyorlar, sonra satış formunu iptal edip aracı size opsiyonluyorlar. Fakat arada ciddi ciddi fiyat farkı oluşuyor. Oda şöyle mesela benim faturam 156 bin. Aksesuar bedeli 16 bin totalda 172 bin ödedim.Ama benim aldığım dönem aracın boş fiyatı 170 bintlydi. Ağustosun başında. Böyle olunca bende bayiyle anlaştığımda KDV vs. vergilendirmeyi düşükten yapıp aksesuarları taktırdım. Yani özetle;
Adamlar Haziranda sipariş vermiş arac o zamanlar 156 bin tl 1-2 ayda zamla 170 bin tlye geliyor. Ben ellerinde gelecek olanı alacağım için fiyatta pazarlık ettim. Kabul etmeyince Aksesuarlarının hepsini tamamlattım tek eksik xenon oda zaten sport paket ellerinde yoktu.
baktığımız zaman bayide memnun oldu bende memnun kaldım cam filmine kadar krom setler vs. hepsini yaptırmış oldum.
Sizin durum da aynı anlaşmayı deneyin derim

OKANCAANNN

Başkan
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
son seçenekse istediğiniz model ve markayı yazın benim aldığım bayiyle görüşeyim Tabi niyetiniz ciddiyse olayı burdan halledelim. Arayıp sizin için ellerindeki araçlara fiyat alırız.

• Beğen
Tepkiler: omeroz

OKANCAANNN

Başkan
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Bu konuda facebook sayfalarında ve bazı forum sitelerinde, araç donanım ve eksiklikleriyle ilgili baya bir serzeniş var. Bu konuda bence ya bilgi eksikliği oluyor ya da araç alırken lambur lumbur alanlar var. Çünkü benimde Opel ve opelin sınıflarıyla alakalı 0 bilgi sahibiydim. Ama şuan sizler sayesinde ve aracımı almadan önce araştırmaları yapmıştım, bunun için park sensörü, geri görüş kamerası, multimedia vs. eklettirdim. Çünkü malüm şartlarıda göz önüne getirirsek ve ben 0 alırken aracı, beklemedim gelen araçlardan birini seçtim, istediklerimi eklettim ki zaten 1 hafta sonra aracın fiyatı değişti, onuda geçtim şuan aracın fiyatı tamemen başka noktalara geldi.

Yalan yok gönül isterdi BMW'nin yeni kasasından birini alalım ama pandemi sürecinde iş yaşantımızda ve harcamalarımızda biraz kıstık. Bence tekrar söylüyorum, birazcık bu araç konusunda mızmız olmamak gerekiyor. Bu fiyata göre şuan için gerekli donanımlar bence iyi, çünkü başka seçenek yok.

Adminlerden rica, Astra J paketleriyle ilgili cosmo- sport - edition plus vs.vs kaç yılına kadar var, özellikler ne gibi bir konuyla üyelerimize konuyu sabitleyip bilgilendirme yapmalarını rica ederim. Aşırı bir bilgi kirliği var en azından biz ve bizim gibiler doğru bilgilensin isterim. Ayrıca konu varsada, bulamadım diyebilirim.

@Hasip @omeroz @Murat @06Berkay