Opel vectra 1994 Far sorunu

Wolky38

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Öncelikle merhaba ;
Yaklaşık 8 aydır opel vectra 1994 model araç kullanıcısıyım ayrıca ilk aracım.
Aracımda ufak bir kaza geçirip tamirini yaptırdım fakat farlar ve sinyalde bir elektrik arizasi yasadim. Sinyallerim ve farlarım yanmaz oldu. Elektrikci halletti fakat kisa farlarimda cok dağılma var ve yolu aydinlatmiyo. Elektricik bu modellerde bu sorunun oldugunu soyledi. Far konusunda onerebileceginiz marka veya bir oneri konusunda sizlerin bilgisine danismak istedim .
Simdiden tesekkur ediyorum.

Hasip

Yönetici
Genel Başkan
03-Afyonkarahisar
Siteyi ziyaret et
Öncelikle merhaba ;
Yaklaşık 8 aydır opel vectra 1994 model araç kullanıcısıyım ayrıca ilk aracım.
Aracımda ufak bir kaza geçirip tamirini yaptırdım fakat farlar ve sinyalde bir elektrik arizasi yasadim. Sinyallerim ve farlarım yanmaz oldu. Elektrikci halletti fakat kisa farlarimda cok dağılma var ve yolu aydinlatmiyo. Elektricik bu modellerde bu sorunun oldugunu soyledi. Far konusunda onerebileceginiz marka veya bir oneri konusunda sizlerin bilgisine danismak istedim .
Simdiden tesekkur ediyorum.

@Wolky38 Volkan bey öncelikle aramıza hoşgeldiniz. Bu işte bir yanlışlık var bence ustayı değiştirin. Ayrıca kullanılan ampüller nedir ? Sorun ışığın şiddetinde mi yoksa ışığın dağınık olmasında mı ?

Wolky38

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hocam tamirciler farin ayarinin yapilamadigindan bahsettilwr. Arabaya dairde cok detayli bilgiye sahip degilim.