Opel Vectra Pioneer Direksiyon Kumanda Aparatı

loopus_0618

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
orjinal teyip kullanırken bilgisayar ekranında şarkı bilgileri okunabiliyormuydu hatırlamıyorum ama bu aparat ile bilgileri ekranda görebilsek çok daha güzel olurdu. Engin bey böyle bir şansımız varmı?
böyle bi şansınız var ama aldıgınız teyp te o çıkışında olması lazım yuvarlak bi soketi vardı biraz ugraşılırsa yapılır diye düşünüyorum

kolega35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Malesef arkadaşım ,bu türden bir şansımız yok.Nasıl aparatın bağlanabilmesi için W/R girişi olması gerekiyorsa ekranda bilgileri görmemiz için 3 adet ekran çıkış ucunun cd çalarda mevcut olması gerekiyor.
orjinal teyip kullanırken bilgisayar ekranında şarkı bilgileri okunabiliyormuydu hatırlamıyorum ama bu aparat ile bilgileri ekranda görebilsek çok daha güzel olurdu. Engin bey böyle bir şansımız varmı?

rockshox

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar merhabalar.öncelikle belirtmeliyim ki satılan üründen hiçbirşekilde çıkarım bulunmamaktadır.yardımcı olabileceğini düşündüğüm için paylaşıyorum.bende bu konyula ilgili bayağı araştırma yaptım daha sonra linkteki ilana rastladım ve aldım fazlasıyla da memnunum.Pionner teyp+Teyp Çerçevesi+Kumanda kontrol aparatı ile birlikte gönderiliyor.Kendiniz çok rahat montaj yapabilirsiniz ve hiçbir şekilde kablo v.s kesme derdi olmuyor. http://www.sahibinden.com/ilan/alis...siyon-kumandasina-tam-uyan-mp3-71695208/detay

888kalkan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar kolega35 arkadaşımıza çok teşekkür ediyorum izmirden gaziantepe gönderdi bu gün bağlattırdım mükemmel derecede çalıyor

haliltasan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
engin bey kumanda cihazından bende istiyorum. nasıl irtibatlaşırız selam.

pureocean

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu konuyada hep 1-2 mesajlı insanlar mesaj yazmış çok ilginç.
neyse bende bu gruba dahil olayım ve bir kumanda adaptörü tavsiyesinde bulunayım.
2006 model can bus sistemli combo aracımda başarıyla çalışan bu adaptörü aldığım arkadaş son derece güvenilir herkese tavsiye ederim.bu arada bildiğim kadarıyla forumda can-bus sistemli araçların direksiyon kumandası sorurunu çözen yok.neyse arkadaşlara bir nebze faydalı olabildiysem ne mutlu bana.
http://www.sahibinden.com/ilan/alis...-direksiyon-kumandasi-sorununuz-cozuldu/detay