Opel Vectra Pioneer Direksiyon Kumanda Aparatı

dinçer_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Selam

OPEL VECTRA B PİONEER İÇİN ELİMDE 1 TANE APARAT VARDIR FİYATI 50 TL DIR. İLETİŞİM: alidincer@hotmail.com

unfo-2007

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
vectra b kasa opelim var 2,5 v6 benzinli aracımdaki direksişyondan kumandayı ve telefonumu teybime bağlayarak kullanmak istiyorum bana hangi teyibi kullanmam ve nerde bulabılırım bu konuda yardımcı olursanız sevınrım hatta bana çağrı yapın ben arayayım varsa telefon numarası falan acıl beklıyorum yardımlarınızı teşekkürler bu arada otomatik kapanan ayna yapan bir abimiz vardı bu konudada nasıl yardımcı olursa cok sevınırım saygılarımla...0 505 9 605 607

seckintuncer

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba,
Benim sattığım aracımda kullandığım teyp size çok uygun.
Hem AUX girişi var yani telefonunuzu bağlayabiliyorsunuz, hem de W/R girişi var, direksiyondan kumada edebiliyorsunuz.
Bu teyp ve kumandasını şuan kullanmıyorum evde duruyor. Beğenirseniz ve faydası olursa ne mutlu bana.
Benim aracım Astra H Enjoy du ve gösterge renklerine (amber) uysun diye bu teybi aldım. Teyp Pioneer 5900mp modelidir. ekranı ve tuşları ayrı ayrı yüzlerce renk değiştirebiliyor.

dafun55

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ARkadaşlar merhaba öncelikle. Benim 2001 cdx im var. Bende tesisatımı arabama geçirmek istiyorum. Kumanda konusunda banada yardımcı olabilirmisiniz.

ercan1878

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Engin beye ilgisinden dolayı çok teşekkür ediyorum

aknozdmr

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
acaba pionner deh-3050ub modeline de oluyor mu aparat