Opelim.Net Stickerları!!!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

semihsatiroglu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
1nhl6.jpg

1nhln.jpg

bacadir68

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
zaten var olan bir tasarım mevcut. neden yeni birşeyler arıyorsunuz ki? forumun en üst kısmında var bakın oraya...

Emre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.chiptuningtr.com
Tanıdık tabelacı olanlar için: Öncelikle istediklerimiz.

Opelim Sticker Psdsi(vectörel değildir): www.opelim.net/PSD/opelimlogo.psd
Kullanılacak Folyo: Oracal yada 3m Beyaz. Başka marka istemiyoruz.
Transfer: Oracal
Sticker genişliği: 22-28 cm. arası. Folyonun 1.22 enine göre az fire vermesi için ayarlanacak.
Kesim sonrası temizlenecek.
İlk parti olarak 100 tane isteniyor.

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
22-28 cm çok büyük ya :D ben 17 cm'di yanlış hatırlamıyorsam çok güzel olmuştu cuk diye oturmuştu :)

Emre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.chiptuningtr.com
22-28 cm çok büyük ya :D ben 17 cm'di yanlış hatırlamıyorsam çok güzel olmuştu cuk diye oturmuştu :)

eskisini 30 cm. olarak ölçtüm Kerem'in arabası üzerinde. Bence de 22 ideal(metre ile her aracın 3. stopunu, plakanın yanını vs. ölçtük, ama tabelacı derse kenarda boşluklarda çok fire kalıyor yazık günah 24 olsun :)

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Arka kelebek camları için düşünülen daha küçük ebatlılardan vaz mı geçildi?

Emre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.chiptuningtr.com
Arka kelebek camları için düşünülen daha küçük ebatlılardan vaz mı geçildi?

Yok onların boyutu, şekli şemali belli abi de, ben daha fiyat alamadım, vektörel çizim gelmediğinden. Bütçe meselesi, ben yaptırıp Viplere ücretsiz dağıtıp, gerisine bakacam. Herşeyin aynı anda olmasını bende isterim lakin olmayabilir de.

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
eskisini 30 cm. olarak ölçtüm Kerem'in arabası üzerinde. Bence de 22 ideal(metre ile her aracın 3. stopunu, plakanın yanını vs. ölçtük, ama tabelacı derse kenarda boşluklarda çok fire kalıyor yazık günah 24 olsun :)
kendim bastırmıştım astranın 3.stop lambasının tam altındaydı frene basınca oda aydınlanıyordu :) aynı boydalardı o zaman benimkide 20 cm falanmış :)

decoder

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yok onların boyutu, şekli şemali belli abi de, ben daha fiyat alamadım, vektörel çizim gelmediğinden. Bütçe meselesi, ben yaptırıp Viplere ücretsiz dağıtıp, gerisine bakacam. Herşeyin aynı anda olmasını bende isterim lakin olmayabilir de.
Bu mesajdan sonra kac vip mesaj yazmış diye bakındım ve sonuç 3 kişi The day walker,c.c ve kadir yani biz vip olamayanlar konuyu boşunamı takip ediyoruz
bende stickerler basılır ve foruma katkı amaclı "belli bir üçret" buradan isteyene gönderilir diye tahmin etmiştim ama mesajına bakılırsa viplere dağıtıp sonra kalırsa diğer üyelere dağıtacaksınız gibi bir düşünceniz var
eğer öyle ise bana göre yanlış olur foruma katkı olsun diye bir fiyat belirleyin sonucta ticaret yapmıyorsunuz bizde foruma katkı sağlamış oluruz ve opel opelim sevdası öyle belli olur yapılır bir liste yazılanlara gönderilir
şeklinde daha doğru olur bence bir iş yapılır ise genel yapılır ne öyle üye grubuna göre işmi olur üye gruplarına göre dağıtacaksanız ben almam ve istemem

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
VİP ler parasını zaten peşin verdiler dersek yalan sayılmaz. Yıllık aidat ödeyen, 3-5 kişiden oluşan VİP grubuna açılan özel bir sohbet bölümden başka bir ayrıcalık yok ki, olayı abartmaya gerek yok, her sene yıllık aidat ödeyen bir üye için 3-5 TL'lik eşantiyonun adı mı olur :(.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...