Otomatik şanzıman vites 4.vites geçişi

Hakan4247

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Benimde aracım 2019 1.4 otomatik vites benim aracımdada aynı sıkıntı var hangi serviste değiştirdiniz acaba şanzımanı bende bi irtibata geçerdim

Hakan4247

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
evet çözüm üretildi opel iyi niyet garantisi kapsamında şanzımanımı ücretsiz komple değiştirdi. şu an bir sorunum yok.
evet çözüm üretildi opel iyi niyet garantisi kapsamında şanzımanımı ücretsiz komple değiştirdi. şu an bir sorunum yok.
[/Benimde aracım 2019 1.4 otomatik vites benim aracımdada aynı sıkıntı var hangi serviste değiştirdiniz acaba şanzımanı bende bi irtibata geçerdim

Hakan4247

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hangi servis değiştirdi acaba şanzımanı

recepbilen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben opelin almanya merkezine derdimi anlatan ingilizce mail attım. edac@opel.com adresine attım. Bana Opel Türkiye dönüş yaptı. Servis önemli değil değişim kararını Opel Türkiye belirliyor. Herhangi bir serviste değişim olur. Ben Balıkesir servisinde değiştirdim. sorun çözüldü.

Hakan4247

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Teşekkür ettim

Hakan4247

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hocam edac@opel.com adresine mail attım.Türkiyeye teknik destek sağlıyamıyoruz diye cvp geldi.Bende Opel Türkiye’yle iletişime geçtim haber bekliyorum onlardan..

recepbilen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
pardon da ben sanırım o adrese atmamışım maili.. ben iletişim deki çalışan yetkililerin hepsine attım ama senin araban 2019 modelse zaten garantisi devam ediyordur. herhangi bir yere ulaşmana gerek yok benim 2015 modeldi garantisi bitmişti. İyi niyet garantisinden değiştirsinler diye Almanyaya attım mesajı.Opel Türkiye %80 garantiye sokmuştu.%20 sini siz ödersiniz demişti.Ben de Almanyaya mail atınca tamamını garantiye soktular. şanzımanın toplam ücreti 50 bin TL idi bana 10 bin fatura çıkarmışlardı ben kabul etmemiştim... ama şu da var yetkili servis dışında bir şey yaptırmamıştım arabaya

recepbilen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Screenshot_20200623-135328_Outlookff99bd6ad6d6f21c.jpg
Screenshot_20200623-135319_Outlookefb146ed7e27435f.jpg

Hakan4247

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hocam benim aracım ilk çalıştırmada motor soğukken yapıyor bunu 2veya 3 km gittikten sonra bi sıkıntı kalmıyor.sizinki her zaman mı yapıyordu acaba.Yoksa sizindemi sadece sabahlarımı yapıyordu

• Beğen
Tepkiler: Adsla

recepbilen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benim aracım hep ve her türlü yapıyordu. Seninki Arada yapıyorsa kurcalama unut o sorunu ;)