Özel Servis-Yetkili Servis Ne Yapayım Aceba

• Konuyu başlatan sozberk
  • Başlangıç tarihi

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benım aracta servıste bakımı yapılmıs :) dayımınkıne baktım guncelleme yapılması lazım o yuzden yetkılı servısten randevu alın dıyor :)

kemal erim

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sami bence yetkili servisle tam görüş biraz daha indirim yapsınlar. farkı 100küsürlere çek. yetkili servise git en azından 2 yıl garantisi var. ki bunca zaman hep servise girmişsin, devam etmen iyi olur.
ama 200 de az para değil yani. e-bayda o para çok güzel şeyler var.(ilgilendiğini bildiğim için öyle dedim)

Katılıyorum..

erenilter

Kayıtlı Kullanıcı
01-Adana
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar bu konu yeri değil belki ama club card sitesinde aracın bakımının 15000 de yapıldığı ve bir sonraki bkımın 30000 de olması gerektiği belirtiliyor aldığım kişi servise girmemiş galiba benim aracım 47000 km de neyse bu bir yana sitede araçla ilgili ücretsiz bir güncelleme yapılacağı servise başvurmam gerektiği yazıyor neden dolayı bir güncelleştirme olabilir astra g kasası olan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim

3434husam

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar Astra CD 2000 Model Otomatik Vites arabama 115.000 bakımı yaptıracağım. Ben alıncaya kadar olan bakım kaydı opelclubcardın sitesinde plakayla giriş yaptığım zaman görünüyor. Araba servis bakımlı anlayacağınız. Bu gün özel ve yetkili servisi arayarak fiyat sorudum. Parçalar orijinal olmak kaydıyla yetkili servis 590 özel servis 380 tl fiyat verdi. Triger, Motor ve Şanzıman yağı dahil.
Sizce ne yapayım? 210 tl fazla verip yetkili servis bakımlı olayına devam mı edelim yoksa bu km ve 10 yıldan sonra yemişim servis bakımını deyip tasarrufa mı gidelim. Ben servis bakımının aracın orijinal kmsinin tek kanıtı olduğunu düşünüyorum. Sonuçta araç o kmye nasıl gelmiş hikayesi orda oluyor.

Sayın forumcu arkadaş ,yetkili serviste sıkıntı çıkarsa hiç kimseye derdini anlamazsın.Bir dene bakalım müşteri hizmetlerini arayıp derdini anlatmaya bak bakalım lafı nasıl ağzına tıkıyorlar.