Parça temini

omergokbulak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.yerlikuyum.com
Merhaba arkadaşlar,
Benim garantim mayısta biyiyor yıllık bakımı özel serviste yapmayı düşünüyorum ancak polen, yağ,hava filitresi gibi parçaları orijinal olarak nereden temin edebilirim? Bilgisi olan var mı acaba?

eketen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Parça temini

omergokbulak link' Alıntı:
Merhaba arkadaşlar,
Benim garantim mayısta biyiyor yıllık bakımı özel serviste yapmayı düşünüyorum ancak polen, yağ,hava filitresi gibi parçaları orijinal olarak nereden temin edebilirim? Bilgisi olan var mı acaba?

Garanti sonrası da bakımları y.serviste yaptırırsanız fabrikasyon çıkabilecek sorunları\arızaları (manifold hatası gibi) garantiden giderebilirsiniz. Bu bakımdan 100 200 lirayı pek hesaba katmayın derim.

MeRt2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

eketen link' Alıntı:
Garanti sonrası da bakımları y.serviste yaptırırsanız fabrikasyon çıkabilecek sorunları\arızaları (manifold hatası gibi) garantiden giderebilirsiniz. Bu bakımdan 100 200 lirayı pek hesaba katmayın derim.

+1

omergokbulak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.yerlikuyum.com

MeRt link' Alıntı:

Bu konuda ben pek sizin gibi düşünmüyorum açıkcası servislere pek güvenmiyorum garantisi bitmiş arabanın parçasını ne mantıkla garanti kapsamına alacak! Son servise gidişimde bu söylediğinizi oradaki usta da söylemişti ama dediğim gibi güvenemiyorum!
En son başıma gelen servis sıkıntısını anlatayım size:
Geçensene nisanda yıllık bakımını elazığda yaptım. Burda forumda da paylaşmıştım önde kalorifer düğmelerini değişince gelen sesi yapmak için uşak ta tekrar servise girdim serviste bana polen filitresinin değişmedi söylendi tekrar değiştim. Üç ay arayla iki polen filitresi parası ödedim! Nasıl güveneyim artık ben yetkili servislere?

eketen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Tercih sizin. Yalnız fabrikasyon hata garanti süresi ile sınırlandırılmaz.

firstemperor1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

nasıl yani bu konuyu biraz açabilirmisiniz. bayi bana 800tlye extra 2 yıl garanti teklif ettide mayıs sonuna kadar. garanti bitsede yetkili servise devam etmeyi düşünüyorum. bu nedenle extra 2 yıl garantiyi yaptırmayabilirim.

ouzhn06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Ynt: Parça temini

En güzeli sanayi. Bütün parcalari bulabilirsin orjinal olarak. Ben 60000 bakimini ankara şaşmazda yaptirdim servisin 700 liraya yaptiklarini 200 liraya hallettim:)

ardac

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

abiler kardeşler çıkma parça konusunda yardımcı olabilirim. çalışır durumda KAZASIZ araçlardan sökülmüş parçalar var. istediğiniz parçanın kodunu biliyosanız yada parça adını fotoğrafını yollayın en kısa sürede dönerim size. fiyatları kendiniz araştırın. en ucuz fiyata nerde satıldığını söyleyin. ben daha ucuza temin etme şansına sahibim. akrabam yedek parça işi yapıyor. yardımcı olurum