Parça temini

niko22

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Parça temini

ardac link' Alıntı:
Yalnız bu parça son susturucu ile birleşik biliyorsunuz değil mi? Komple son susturucuyuda mı istiyorsunuz?
Sadece krom ucunu istiyorum hani kaynakla kesilme ihtimali falan olur belki.

albertxx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Ürün için %5 komisyon ile gitti gidiyor üzerinden kredi kartı taksit kargo kapıda ödeme vs vs şeklinde yapılabilir :)

ardac

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

istediğiniz parçaların tablosu hazır. ürün soranlara toplu halde göndereceğim. 2 ürünün fiyatını ve fotoğrafını bekliyorum. bu arada gg %5 komisyon çok fazla. onuda ürün fiyatına eklemek lazım. alan kişiyede yazık. ama fark ödemeyi kabul eden olursa ilan açılır arkadaşlar.

firstemperor1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ardac link' Alıntı:
istediğiniz parçaların tablosu hazır. ürün soranlara toplu halde göndereceğim. 2 ürünün fiyatını ve fotoğrafını bekliyorum. bu arada gg %5 komisyon çok fazla. onuda ürün fiyatına eklemek lazım. alan kişiyede yazık. ama fark ödemeyi kabul eden olursa ilan açılır arkadaşlar.
bence sanalpazar.com olsa daha iyi olur hem %5 komisyon hemde 12 taksit avantajı var orada.

ardac

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Egzoz ucu için boru ucu çapı ve model gerekli. Siz istediğiniz modeli belirtin. Eğer fotoğraftaki gibi bir ürün istiyorsanız fiyat sorayım fakat, bana sorarsanız bunu önce egzoz ucu satan firmalara sormanız sizin açınızdan belkide daha hesaplı olacaktır. ևünkü dış aksesuar'ın çıkması pek tatminkar olmayacaktır. (çizik, kavrulmuş, boya atmış veya paslı) yinede istediğiniz rakamlara bulamazsanız o zaman sordurayım kuzene.

niko22 link' Alıntı:
Sn. ardac orjinal egzoz ucu da bulabilir miyiz bir el atarsan çok sevinirim  :)

ardac

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

arkadaşlar parça soran arkadaşlara özelden istedikleri parçaların tipini ve fiyatını yolladım. fakat pm kotası dolmuş :) saatte 10 mesaj. pm den soru soranlara yanıt yazamıyorum. lütfen bana darılmayın. kotam bitmiş.

firstemperor1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ardac link' Alıntı:
arkadaşlar parça soran arkadaşlara özelden istedikleri parçaların tipini ve fiyatını yolladım. fakat pm kotası dolmuş :) saatte 10 mesaj. pm den soru soranlara yanıt yazamıyorum. lütfen bana darılmayın. kotam bitmiş.
arkadaşım sağolasın gelmiş bana fiyatlar ancak bana çok uçuk geldi, uğraşmışsın ellerine sağlık.

ToBeCaReFuLL

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Evet fiyatlar çok uçuk..

ardac

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bizim kuzende çok şaşırdı! Fiyatların uçuk olmasına değil ama :D siz Türkiye'de baya zenginsiniz galiba dedi. Bu araçlar trafikten çekilmesi için 1-2 yıl daha geçmesi lazım dedi :) kendi bindiği araçta 2006 model bmw E46 biz fakiriz siz zenginsiniz dedi. Sorduğumuz parçaların en düşük modeli 2010-2011 model. Parça fiyatlarının uçuk olmasının sebebi bu. Birde Vauxhall faktörü varmış. Yani sizlere özelden gönderdiğim ürünlerin %99'u vauxhall. bu sebeple malzeme farkıda var. Almanya'da birde TUV uyumu söz konusu. Yani uyumsuz parça bulunmuyor. Tamamı OPC veya Orijinal Vauxhall çıkışlı. Bir iki kalem malzemede yan sanayi ürünleri gösterdi. Onlardada 1. sınıf malzeme kullanılmış. Araçlara istenilen parçalar henüz 1-2 yaşında. 5 yaşı geçtikten sonra parçaları daha ucuza temin ediyorum dedi. Kısaca fiyatlar sizlerin araçlarınızın (kuzenin tabiriyle zenginliğimizin) üretim yıllarının genç olmasından kaynaklanıyormuş. Örneğin dün akşam OPC (Sport) ve Tour butonlarını tam 1 saat araştırdı. Eski kasalara göre Tourer'lar için var. Fakat yeni OPC'ler için yok! Daha doğrusu trafikten çekilen araç yok. :D Hatta gönderdiğim listeye baktıysanız orada ilk sırada OPEL çıkışlı diye yazar. Sigorta paneliyle birlikte diye. Onu bekledik bugün, bulamayınca yetkili servisten fiyat aldık. İşin doğrusuda eğriside bu :)

Sis farları ile ilgili olarakta, ayrıca sis sensörü bulunmalıymış tesisatta. Fabrika çıkışı opel'de sis farı yoksa, bu sensör olmadan butonu aktif hale getirmek mümkün olmuyormuş. Dikkat ettiyseniz sis farının hemen solunda o parçada var. Yani buradaki zaman harcadık ama teknik olarakta neyin; NE olmazsa çalışmayacağı. Yoksa sis farını alan arkadaş olursa, o sisler tek başına anlamsız olurdu. Heves kırılırdı. Sonuç olarak görselliğe harcanan bir para olacak. Bunun karşılığını almak ister insan.

Far ve far takımlarında ise, komple set! Türkiye'deki ucuz ürünlere baktık, çin malı enjeksiyon. Onlardan Almanya'da kullanılmaz dedi. Çünkü TÜV sertifikası yokmuş. Uyumsuz ürün yani. Listedeki far takımları komple set. Far kasasında adaptif far ve yükseklik motoru, gündüz ledi ve floresanı, sinyal ampulleri, uzun kısa far ampulleri tamamı eksiksiz olarak al ve tak şeklindedir. Osram'ın ürettiği orijinal çıkması en başta mesela. Vauxhall üzerinde kullanılmış far. Tertemiz, yan sanayiside var, hepsi uyumlu. Fiyat seçeneğide var.

Şimdi arkadaşlar, ürünlerin fiyatları bunlar. Bunu ürün satan kimse söylemez belki ama :) umarım size masraf açmayacak uzun ömürlü parçalar denk gelir. Malesef dünyayı bölgelere bölmüşler. Araçları gönderirkende malzeme kalitesiyle oynuyorlar. Yada donanımı düşürüp alım gücüne göre fiyat koyuyorlar. Durum bundan ibarettir.

Dediğim gibi PM cevap yazamıyorum kota bitmiş. Kimse yanıt vermediğimi düşünmesin lütfen.

Saygılar

firstemperor link' Alıntı:
arkadaşım sağolasın gelmiş bana fiyatlar ancak bana çok uçuk geldi, uğraşmışsın ellerine sağlık.