Pasta-cila mı, fixit-pro mu?

knightrider

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba arkadaşlar,

Arabam malumunuz okul bahçesinde kalıyor. Aldığımda boyası çok iyi durumdaydı ama son bir iki haftadı motor kaputnun üzerinde hatırı sayılır çizikler oluşmaya başladı. Elimle bastırarak silsem de çizikler zayıflamıyor. Eğer böyle giderse yaz döneminde bir pasta cila yaptırayım diyorum, geçireceğine de emin değilim ama. Bir ikinci seçenek de fixit-pro kullanmak. Tavsiye eder misiniz? Pasta-cila daha mı uygundur yoksa?

Ya da şimdi fixit-pro kullansam, pasta-cila yapılırken olumsuz bir etkisi olur mu?

Teşekkürler.

decoder

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
fixit pro kesinlikle kullanmayın para tuzağı yıkandıkca cıkıyor bırakın fixit proyu nette satılan cilaların hepsi uydurma ve artı uygulamayı tam yapamıyoruz araca zarar veriyoruz bende hepsiburadadan wax turtle mi ne öyle bir cila aldım aracta sonradan leke yaptı servise gittiğimde cbs diye bir kutu verdi pamuk verdi dönüp bana 3 saat boyunca durmadan ve sıkıcı sileceksen başla yada bırak elemanlara atırayım 100 tl ni alırım demişti kabul ettim döktü cilayı ve 3 saatten fazla bir süre durmadan silmiştim kollarım artık tutmuyordu usta geldi devam dedi epey bir süre daha sildim birazda o yardım etti yaklşık 5 saatti bulmuştu sonucta kaportamdaki eski ciladan doğan lekeler ufak cizikler full kaybolmuştu uğraşırım ve yorulmam diyorsan git bir cbs cila al ama kaportacılardan netten felan değil iyice uygula sonucu gör

knightrider

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Teşekkürler arkadaşlar. Sanırım en uygunu pasta-cila... Kaputta olmasa bu kadar takmazdım ama maalesef böyle.

boraa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hocam bunun yerine Sonax'in Turkce etiketinde "Guclu Cila" yazan bir urunu var. Corsa'min tum yuzeylerinde denedim. Hem plastik hem de metalde son derece iyi sonuc veriyor. Pasta cila kivaminda birsey. Icindeki sungeriyle cilalayip, sonra bir bezle hafifce parlatinca orjinalden farksiz oluyor..

knightrider

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Şahin arabamda 444 cila denemiştim, bir müddet sonra matlaşma yapmıştı. O yüzden kendim uygulamaya korkuyorum...

DR_703

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
fix-it pro ile ilgili binlerce şikayet var...aman ha..........