Performans düşmesi

Vseyyan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba Opel corsa b 2000 1.2 swing otomatik araca sahibim. Fakat soyle bir sorunum var arac 1.2.3 vitesleri devrinin ustunde atmaya basladi 3. Vites ustune ise hic cikmamaya. Dusuk devir de kullanirsan sorun degil fakat gaza sonuna kadar basarsan motor isigini yakiyor. Gazdan wyak cekince geri sonuyor. Makinaya baglattik oksijen sensoru dediler degistirdik olmadi. Buji ve gaz kelebiginden yapiyor dediler gittim onlari yaptim yine olmadi. Araba da ciddi bir gaz yememe sorunu var. Basina gelen var mi yardimci olursaniz cok sevinirim.

Zafer715

Yönetici
Başkan
53-Rize
Siteyi ziyaret et
Arac benzinliyse enjektorleri kontrol ettirin enjektorler yada atesleme sisteminizde bi problem olabilir

Vseyyan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arac benzinliyse enjektorleri kontrol ettirin enjektorler yada atesleme sisteminizde bi problem olabilir
Merhaba öncelikle tesekkur ederim. Arac benzinli evet yarin ustaya gidecegim tekrardan bu soylediklerinizi de iletecegim

AS1203

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
Hocam aynı sorun bendede vardı. Yapmadığım şey kalmadı benim aracım lpf liydi yanlız. Ustanın bir dedi sen lpg filitrelerini değişiyor musun. Hayır dedim. Git değiş dedi. LPG filitreleri değişti. (İki filitre var biri büyük biri küçük) sonra gaz enjektörü değişti araba canavar gibi oldu.